سه شنبه یکم دی ماه؛
«مادران ایران» به شبکه افق می‌روند

«مادران ایران» به شبکه افق می‌روندReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 22Rating:
هنردستان: نخستین قسمت از مجموعه «مادران ایران» سه شنبه یکم دی ماه از شبکه افق پخش می شود که در اولین قسمت سراغ یک پزشک متخصص زنان می رود.
1946580
به گزارش هنردستان مجموعه «مادران ایران» عنوان برنامه ای است که نخستین قسمت آن امروز سه شنبه اول دی ماه از شبکه افق پخش می شود و در هر قسمت قرار است به فعالیت های بانوان ایرانی در محیط خانواده و اجتماع پرداخته شود.

در نخستین قسمت از این برنامه فعالیت های شغلی و زندگی روزمره مریم آقایی به تصویر کشیده می شود که پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی است و در شهر کرج مشغول فعالیت است.

او در این برنامه توضیح می دهد که برخی مشاغل از جمله پزشکی زنان و زایمان باید توسط خود زنان مورد توجه قرار گیرد زیرا افرادی که این خدمات را دریافت می کنند هم بانوان هستند.

مجموعه «مادران ایران» در تلاش است تا در گفتگو با زنانی که زندگی و حرفه آنها را به تصویر می کشد به این سوال پاسخ دهد که یک زن چگونه می تواند هم یک مادر و یک همسر باشد و هم نقش اجتماعی و مفید خود را در جامعه ایفا کند.

سید احمد احسانی کارگردانی و وحید کاظمی تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارند که نخستین قسمت آن ساعت ۲۱ روز سه شنبه از شبکه افق پخش می شود.

بازپخش «مادران ایران» برای ساعت های ۱۰:۳۰ و ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه در نظر گرفته شده است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یک × 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?