توسط انتشارات عالم‌گیر؛
«مالیخولیا»ی میرفتاح رونمایی می‌شود

«مالیخولیا»ی میرفتاح رونمایی می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 2Rating:
هنردستان: «مالیخولیا» مجموعه شعر منصوره میرفتاح توسط انتشارات عالم‌گیر رونمایی می‌شود.
4325794_272
منصوره میرفتاح، شاعر و نویسنده در خصوص رونمایی از کتاب جدید خود گفت: کتاب شعر جدیدم با عنوان «مالیخولیا» که توسط نشر عالم‌گیر منتشر شده است، اوایل اردیبهشت ماه سال 95 رونمایی می‌شود. این کتاب مجموعه اشعار سپیدم را در بر می‌گیرد و عواید حاصل از این کتاب که نصیب بنده می‌شود، در اختیار مجموعه حامی معلولین جسمی حرکتی با عنوان «ساحل امید» قرار خواهد گرفت.
وی افزود: «هذیان‌های نیمه شب» نیز مجموعه قطعات ادبی و درددل‌های روزمره‌ام است که به انتشاراتی برای چاپ سپرده شده است. علاوه بر آن نگارش کتابم را با عنوان «چهره در قضاوت تاریخ» که دو سال پیش متوقف شده بود، دوباره از سرگرفته‌ام و هم‌اکنون در پروسه تولید قرار دارد.
این شاعر در خصوص انتشار ترانه‌هایش اظهار داشت: مجموعه ترانه‌هایم با عنوان «در شب رویا» توسط نشر محمد منتشر خواهد شد. هم اکنون به دلیل آنکه منتظر اتمام بستن قراردادم با خواننده‌ها هستم تا از آن‌ها برای انتشار ترانه‌ در قالب کتاب اجازه بگیرم،‌ زمان انتشار «شب رویا» مشخص نیست.
این نویسنده تصریح کرد: کتابم با عنوان «تاریخ ترانه» در 2 جلد توسط نشر عالم‌گیر منتشر می‌شود. کتاب دیگرم با عنوان مجموعه «داستان پیامبران» نیز توسط انتشارات «راه و ماه» منتشر می‌شود. این کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد. این کتاب روایت تازه‌ای از داستان پیامبران است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?