ماه رمضان با «مسیرزندگی» از شبکه قرآن

ماه رمضان با «مسیرزندگی» از شبکه قرآنReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 6Rating:

هنردستان: این برنامه در 30 قسمت یک الی پنج دقیقه ای در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه قرآن پخش می‌شود.

 به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهری سرخیل تهیه‌کننده و نویسنده انیمیشن شنی «مسیر زندگی» در خصوص وی‍‍ژگی‌های این برنامه تلویزیونی بیان کرد: «مسیر زندگی» عنوان کاری با تکنیک انیمیشن شنی و یا فتو رمان شنی است که در 30 قسمت  یک الی 5 دقیقه‌ای هر شب با شروع ماه مبارک رمضان از شبکه قرآن پخش می‌شود.
انیمیشن مسیر زندگی
وی ادامه داد: هم اکنون 13 قسمت آن آماده و مابقی در حال تولید است.  فیلمنامه‌های این کار بر اساس آیه‌های قرآنی است که حداکثر آنها را در سه‌ سطر برای مخاطبین تعریف می‌کنیم.
سرخیل عنوان کرد: هر یک از داستان‌های این کار مربوط به نوع زندگی افراد، خلق و خوی آنها در اجتماع، خانواده و رفتارهای فردی آنها در مقابله با مسائلی که مربوط به داستان‌های قرآنی بوده است، همچنین خداشناسی انسان‌ها و ارتباط آنها با اهل بیت  و اینکه  مسیر زندگی خود را چگونه انتخاب می‌کنند، تا درنهایت  هر کس با عبور زندگی اش در فصل های متداول و برخورد با مشکلات زندگی در طول چند سال، زندگی خود را با قرآن کریم هماهنگ کند.
عوامل این برنامه عبارتند از:
نویسنده و تهیه‌کننده: مهری سرخیل، کارشناس مذهبی: محمدرضا قاسم‌تبار،  کارگردان: ابوالفضل میر گلوی بیات،  تدوین: منیر میر گلوی بیات، مجری طرح : موسسه فرهنگی هنری فیلم پویانمایی برادران بیات

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?