مجریگری برنامه «سرزمین ما» به ایرج میلانی رسید

مجریگری برنامه «سرزمین ما» به ایرج میلانی رسیدReviewed by Khademi on Sep 7Rating:

هنردستان: «ایرج میلانی» نخستین چهره ماندگار گردشگری و معروف به مارکوپولوی ایران، مجری برنامه «سرزمین ما» شد.

به گزارش هنردستان؛ ایرج میلانی، متولّد سال 1342 تبریز؛ کارشناس، مستندساز و طبیعت گرد ایرانی است که لیسانس کارگردانی فیلم و فوق لیسانس هنر از دانشگاه تهران دارد. بدلیل سفرهای پیوسته به سراسر ایران به او لقب مارکوپولوی ایران داده اند.

میلانی

او در مهر ماه 1392 و در همایش هم اندیشی تورگردانان و راهنمایان تور همدان بعنوان اولین چهره ماندگار گردشگری ایران معرفی شد. حال این این مجری طبیعت گرد از فردا 18 شهریور اجرای برنامه زیست محیطی سرزمین ما را برعهده می گیرد.

کیا داوود اسفندیاری، مرحوم محمدعلی اینانلو، عباس طاهریان و ابوالفضل آقاخانی مجریان قبلی سرزمین ما بودند. برنامه فردا پنج شنبه قرار است با حضور «عباس محمدی»، کنشگر محیط زیست و عضو شورای هماهنگی شبکه سازمان های مردم نهاد محیط زیستی تهران، موضوعات مرتبط با محیط زیست و زیستگاهها و فعالیت های انجمن های مردم نهاد دستدار طبیعت بررسی شود.

همچنین به مناسبت روز ملی یوزپلنگ ایرانی، «بهمن نجفی» محیط بان باز نشسته وهمکار افتخاری پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی مهمان تلفنی برنامه خواهد بود.

برنامه سرزمین ما به تهیه‌کنندگی الهام پیرهادی و اجرای ایرج میلانی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که پنج شنبه ها حوالی ساعت 9:30 صبح به روی آنتن می رود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?