مجری «گلدن گلوب» 2016 معرفی شد

مجری «گلدن گلوب» 2016 معرفی شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Oct 27Rating:
هنردستان: پس از معرفی مجری مراسم اسکار 2016مسئولان گلدن گلوب نیز مجری امسال خود را معرفی کردند.
به گزارش هنردستان به نقل از اسکرین کراش؛ پس از انتخاب کریس راک به عنوان مجری مراسم اسکار سال 2016 روز گذشته ریکی جرویس نیز برای مجری‌گری مراسم گلدن گلوب معرفی شد.
جرویس 54ساله، کمدین، بازیگر، کارگردان و مجری رادیو است که پیش از این نیز در سال‌های 2010، 2011، 2012 نیز مجری مراسم گلدن گلوب شده بود.
وی که ب سریال تلویزیونی «آفیس» به شهرت رسید توانسته تا کنون جوایزی سینمایی بسیاری را از آن خود کند که هفت جایزه سینمایی بفتا، سه جایزه گلدن گلوب دو جایزه امی و پنج جایزه کمدی بریتانیا از جمله مهم‌ترین آنها هستند.
البته پیش از این برخی از مسئولان هالیوود و از عملکرد وی انتقاد کرد و شوخی‌ها و رفتار او را عبور از خط قرمز دانسته بودند اما به نظر می‌رسد انتقادات فوق موثر نبوده و مسئولان برگزاری مراسم گلدن گلوب باز هم ریکی جرویس را به افراد دیگر ترجیح داده‌اند.
سال گذشته امی پولر تینافی از بازیگران هالیوود، اجرای این مراسم را بر عهده داشتند انتظار می‌رفت امسال نیز چهره‌ای جدید به عنوان مجری گلدن گلوب معرفی می‌شود اما در میان ناباوری علاقه‌مندان امروز نام جرویس بار دیگر از سوی برگزاری کنندگان این مراسم اعلام شد.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

19 + 10 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?