گفتگو با بازیگر سینما و تلویزیون
مجید مظفری: جشنواره کیمیایی شروع خوبی برای کمک به سینماست

مجید مظفری: جشنواره کیمیایی شروع خوبی برای کمک به سینماستReviewed by مصطفی زبرجد on Mar 1Rating:

هنردستان: جشنواره کارگاه آزاد فیلم مسعود کیمیایی شروع خوبی برای کمک به سینماست به ویژه که وقتی نامی مثل مسعود کیمیایی پشت آن است فیلمسازان می توانند مطمئن باشند که در سینما جایی دارند، راه درستی در پیش می گیرند و به نتیجه می رسند.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ مجید مظفری بازیگر سینما در خصوص جشنواره های فیلم کوتاه و تاثیر آن گفت: جشنواره های فیلم کوتاه به این شکل که فضا و رقابت سالمی در آن جریان داشته باشد خوب است. در این جشنواره ها فیلمسازان کوتاه فرصتی پیدا می کنند تا با هنرمندان و سینماگران حرفه ای ارتباط برقرار کنند، یاد بگیرند و مطمئن شوند که از نظر مادی و معنوی می توانند در سینما خود را نشان دهند.

مجید مظفری

وی در خصوص جشنواره ای که برای اولین بار یک کارگردان بانی آن است اظهار کرد: جشنواره کارگاه آزاد فیلم مسعود کیمیایی شروع خوبی برای کمک به سینماست به ویژه که وقتی نامی مثل مسعود کیمیایی پشت آن است فیلمسازان می توانند مطمئن باشند که در سینما جایی دارند، راه درستی در پیش می گیرند و به نتیجه می رسند.

مظفری در پایان گفت: اگر کارگردانان دیگر نیز در این راه وارد شوند و اقدام به برگزاری جشنواره کنند نگاه متفاوت، سلیقه ها، ژانرها و دیدگاههای مختلف و درست در سینما شکل می گیرد. هر جشنواره ای در این مملکت توسط کارگردانان به نام برگزار شود باعث رشد فرهنگی، سینما و فرهنگ مردم و جامعه می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?