طی حکمی؛
«مجید ملانوروزی» دبیر نهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شد

«مجید ملانوروزی» دبیر نهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شدReviewed by Khademi on Jul 23Rating:

 هنردستان: مدیرکل هنرهای تجسمی در حکمی مجتبی آقایی را به عنوان دبیر نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر منصوب کرد.

به گزارش هنردستان؛ مجتبی آقایی طی حکمی از سوی مجید ملانوروزی به عنوان دبیر نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر منصوب شد.

 مجید آقایی

در حکم انتصاب دبیر کل نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر آمده است:

«نظر به حسن سوابق علمی و هنری و بهره مندی از شایستگی و تجربیات ارزنده به موجب این حکم به عنوان دبیرکل نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر – که به حول و قوه الهی در سال ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد- منصوب می شوید. امید است با بهره گیری از تخصص و توان کارشناسان هنرمندان تجسمی و همراهی و همیاری پیشکسوتان، استادان و آحاد هنرمندان نهمین جشنواره فجر با کیفیت مطلوب و شایسته برگزار شود.»

مجتبی آقایی که دبیری هفتمین و هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر را نیز بر عهده داشت، عکاس و پژوهشگر، دارای کارشناسی عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت امور فرهنگی است و درجه یک هنری رشته عکاسی از شورای ارزشیابی هنرمندان کشور را دارد.

آثار عکس مجتبی آقایی تاکنون در نمایشگاه های انفرادی و گروهی متعدد داخل و خارج از کشور به نمایش گذاشته شده و همچنین در کتاب‌هایی مانند «ایلام، سروی که ایستاد»، «خرمشهر حماسه مقاومت»، «شاهدان زمان»، «مجموعه ۳ جلدی بام شکسته بم»، «مجموعه ۲ جلدی تهران از دیروز تا امروز»، «نفت در گذر زمان»، «مجموعه ۲ جلدی قم در حریم حرم»، روستاهای تاریخی ایران، «تهران تا انتها حضور»، «رویشی در سپیده»، و … منتشر شده است.

 

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?