محسنی‌نسب و تولید همزمان سه فیلم در سه ژانر مختلف

محسنی‌نسب و تولید همزمان سه فیلم در سه ژانر مختلفReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 27Rating:

هنردستان: در صورت تایید در جلسه روز چهارشنبه شورای صدور پروانه ساخت، از روز شنبه 9 آبان مرحله پیش تولید «به دنبال بهاران» شروع می‌شود.

به گزارش خبرنگار هنردستان محسن محسنی نسب کارگردان سینما در خصوص آثار جدید خود گفت: «به دنبال بهاران»، «برگهای زرد» و «رفقای خوب» آثاری هستند که در مراحل مختلف پیش از تولید و پس از تولید قرار دارند.

وی اظهار داشت: «به دنبال بهاران» که تا پیش از این آگاهان نام داشت در انتظار پروانه ساخت است و در صورت تایید در جلسه روز چهارشنبه شورای صدور پروانه ساخت، از روز شنبه مرحله پیش تولید را شروع می‌کنیم.

محسنی نسب در خصوص فیلمنامه «به دنبال بهاران» بیان کرد: موضوع این اثر در مورد پسری به نام رضا فاطمی قهرمان اتومبیل‌رانی جهان است که در دوبی زندگی می‌کند و خواهر او برای گرفتن ویزای انگلیس به دوبی می‌آید اما مفقود می‌شود که جستجوهای رضا برای خواهرش و اتفاقات آن روند داستان را شکل می‌دهد.محسن محسنی نسب

این کارگردان سینمای حادثه ای گفت: شخصیت اول فیلم رضا فاطمی را علی صادقی بازی می‌کند و برای نقش خواهر او به دلیل اینکه بازیگر 18 ساله در سینما نداریم به دنبال دانشجوی بازیگری هستیم که بعد از صدور پروانه نمایش این بازیگر نیز  انتخاب خواهد شد و فیلم را برای جشنواره فجر آماده می کنیم.

وی عنوان کرد: نگارش، تهیه و کارگردانی «به دنبال بهاران» با من است و همه تلاشم رساندن فیلم برای جشنواره فجر است.

محسنی نسب در خصوص اثر دیگر خود «برگهای زرد» اظهار داشت: چون این اثر پلیسی و نیاز به امکانات پلیس برای تولید است این نیرو بر حسب اهدافی که مد نظر دارد باید در شورا تصمیم گیری کند تو در صورتی که همه چیز خوب پیش رود در آذر ماه «برگهای زرد» را کلید می‌زنیم که پیش بینی من تولید در کمتر از یک ماه است.

کارگردان «یاس های وحشی»در ادامه گفت: ساختار فیلم از نظر ژانر نوآر است و فضای خاصی دارد. قصه در خانواده‌ای اتفاق می‌افتد که دچار تنش‌های گذرا از یک دوران (تبدیل نسل سوم و چهار انقلاب) شده‌اند و درگیر نگرش‌هایی می‌شوند که در داستان این فیلم می‌بینیم.

نویسنده «برگهای زرد» شاهرخ صدق روحی است و با وجود نامشخص بودن زمان تولید بازیگران آن هنوز مشخص نشده اند اما بازیگران احتمالی آن میلاد کی مرام، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان و آزاده صمدی هستند.

محسنی نسب در خصوص اثر پایان یافته خود «رفقای خوب» اظهار داشت: یک ماه از اتمام این اثر می گذرد و آماده نمایش است و در صدد مذاکره با شرکتی برای پخش فیلم هستم تا فروش صورت گیرد و پروانه نمایش نیز توسط خود شرکت پیگیری شود.

وی افزود: فیلمبرداری این اثر اول اسفند سال گذشته آغاز شد اما در پایان ماه اسفند تولید متوقف و مجددا در ماه شهریور تولید دوباره آن از سر گرفته شده و در ماه گذشته به پایان رسید. علی صادقی، بهنوش بختیاری، حسن اسدی، رضا بنفشه خواه و فرحناز منافی ظاهر از جمله بازیگرانی بودند که در کنار ما در این مدت حضور داشتند.

گفتنی است محسن محسنی نسب که فیلم هایی چون «یاس های وحشی»،«شیرهای جوان» و «کریستال» را در کارنامه دارد پیش از این «مجانی» را به پایان رسانده بود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

15 − سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?