با حکم محمود صلاحی؛
«محسن سلیمانی» رییس فرهنگسرای ارسباران شد

«محسن سلیمانی» رییس فرهنگسرای ارسباران شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 6Rating:

هنردستان: محمودصلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران درحکمی، دکتر محسن سلیمانی را به ریاست فرهنگسرای ارسباران منصوب کرد.

دکتر+محسن+سلیمانی

به گزارش  هنردستان محسن سلیمانی در حکمی از سوی محمود صلاحی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری به عنوانمدیرفرهنگی هنری منطقه 3 و رییس فرهنگسرای ارسباران منصوب شد.

در این حکم آمده است: با عنایت به حسن سوابق، تخصص و تعهد جنابعالی، شما را به عنوان مدیر فرهنگی هنری منطقه 3 و رییس فرهنگسرای ارسباران منصوب می‌کنم.

توجه ویژه به هویت اسلامی– ایرانی کلانشهر تهران، ضرورت پرداختن به اصالت فرهنگ انقلاب اسلامی و نهادینه سازیروح دیانت و اخلاق اسلامی در فضای شهر از اقدامات بایسته در توسعه و تعالی فرهنگ شهر تهران به شمار می‌رود؛ فرهنگسازی و اثرگذاری در سه حوزه بومی، دینی و انقلابی و سبک زندگی شهروندان از دو منظر زیست شهری و اخلاق و رفتار شهروندی و مدیریت تغییرات فرهنگی از اهم مأموریت های این سازمان است که لازم است با استناد به قرآن و سیره اهلبیت (ع) و بهره گیری از تجارب سال‌های گذشته و در هماهنگی و تعامل با معاونت هنری ستاد محور اقدامات فرهنگی هنری قرار گیرد.

از خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون شما را در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله عالی) در خدمت به آحاد شهروندان شریف تهرانی مسئلت می‌کنم.محسن سلیمانی فارغ التحصیل دکترای هنر، پژوهشگر و طراح گرافیک پیش از اینمدیر هنرهای شهری و اداره نقاشی دیواری سازمان زیبا سازی را برعهده داشته است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دو × دو =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?