«محمد رسول‌الله(ص)» در عراق اکران عمومی می شود

«محمد رسول‌الله(ص)» در عراق اکران عمومی می شودReviewed by Khademi on Jul 22Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی با هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران و وزارت فرهنگ و گردشگری عراق در این کشور اکران عمومی می‌شود.

به گزارش هنردستان؛ بنابر هماهنگی‌های رایزنی فرهنگی ایران در بغداد و وزارت فرهنگ و گردشگری عراق، قرارداد‌ همکاری اکران فیلم محمد رسول‌الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی منعقد شد.

مجیدی

به دلیل اهمیت اکران فیلم محمد رسول‌الله (ص) در عراق، جابرالجابری، قائم مقام وزارت فرهنگ این کشور جهت عقد این قرارداد به تهران سفر و شخصاً این قرارداد همکاری را امضا کرد تا به زودی در روزهای آتی شاهد نمایش عمومی فیلم محمد رسول‌الله (ص) در عراق باشیم.

این قرارداد همکاری گام دیگری در راستای توسعه همکاری‌های فرهنگی و هنری بین دو کشور است که می‌تواند در استحکام روابط هنری دو کشور بسیار مؤثر و تعاملات فرهنگی و هنری را بین مسئولان و هنرمندان ایرانی و عراقی را در بر گیرد.

بنابر اعلام این خبر، به منظور پیشبرد و گسترش همکاری‌های فرهنگی و هنری بین دو کشور دوست و همسایه جمهوری اسلامی ایران و عراق، طی سال‌های اخیر در زمینه‌های مختلف برنامه‌های مشترکی اجرا شده و برپایی نمایشگاه‌های مشترک، اکران فیلم‌های سینمایی ایران در عراق و همچنین، مشارکت فیلم‌ها و سینماگران عراقی در جشنواره‌های سینمایی ایران از جمله مواردی است که در حوزه هنر بین دو کشور اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?