گفتگوی هنردستان با کاندیدای مجلس شورای اسلامی،
محمود عزیزی: افق آینده جشنواره کارگاه آزاد روشن و امیدوار کننده است

محمود عزیزی: افق آینده جشنواره کارگاه آزاد روشن و امیدوار کننده استReviewed by مصطفی زبرجد on Feb 21Rating:

هنردستان: محمود عزیزی در آستانه برگزاری هفتمین جشنواره کارگاه آزاد فیلم افق آینده آن را روشن و امیدوار کننده دانست.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ دکتر محمود عزیزی در خصوص جشنواره ها و فیلم کوتاه گفت: کسی ناگهان فیلمساز نمی‌شود و بالطبع باید از فیلم کوتاه شروع کند. در آموزشگاه ها هم بدون تجربه و آموزش نمی گویند برو فیلم بساز. بنابراین جشنواره های اینچنینی اتفاق مبارکی است به خصوص که اگر هنرمندان و بزرگان روی جوانان در این آموزشگاهها نظارت داشته باشند خروجی خوبی اتفاق می افتد حتی اگر به تعداد انگشتان یک دست باشد.

وی افزود: این روزها که آموزشگاه‌های سینمایی زیاد شده است آموزشگاهی که اسمی داشته باشد و بتواند جشنواره ای ملی برگزار کند قطعا حمایت مسئولان را داشته و نام مسعود کیمیایی در این اتفاق بی تاثیر نیست.

بازیگر «بادیگارد» در خصوص استقبال از جشنواره کارگاه آزاد فیلم اظهار کرد: استقبال از جشنواره به دو مسئله بر می گردد. در مورد اول استعداد و نیاز جامعه به فیلم کوتاه و جشنواره که باید بررسی شود و مورد دوم اطلاع‌رسانی این جشنواره است که با توجه به ابزارهای اطلاع رسانی و افزایش روز به روز آن بخش مهمی را در افزایش استقبال تشکیل می دهد. بنابراین برای این که نتیجه درستی شکل گیرد اطلاع رسانی در عصر ارتباطات لازم و صروری است تا استقبال خوبی را به همراه داشته باشد.

عزیزی گفت: افق آینده جشنواره کارگاه آزاد فیلم را روشن و امیدوار کننده می بینم و به مسئولان آن تبریک می گویم که در عرصه فیلم کوتاه و سینما زحمت می کشند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نوزده + سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?