نفیسه روشن در گفت و گو با هنردستان:
مخاطب سینما مدیریت درست را می فهمد

مخاطب سینما مدیریت درست را می فهمدReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 19Rating:

هنردستان: خوب بودن یک اثر با توجه به مدیریتی که پشت  پرده یک کار است به بیننده هم منتقل می شود یعنی بیننده می فهمد این کار اثر شسته رفته ای بوده که یک مدیریت بسیار خوب روی این کار بوده است.

هنردستان: نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون درباره راهکارهای پیشرفت سینمای ایران گفت: متن، فیلمنامه و در واقع کارگردانی که کنار این کار قرار می گیرد در پیشرفت سینمای ایران بسیار مهم هستند.

54456 (2)

وی افزود: ما کاملا می بینیم کارهایی که فیلمنامه های بسیار قوی دارند و کارگردانان خوبی روی آنها کار می کنند در عرصه سریال و سینما طرفداران فوق العاده ای دارند. فیلم هایی مثل شهرزاد، کارهای آقای فرهادی و از این دست که کارگردان و فیلمنامه خوب کنار هم قرار می گیرند قطعا فیلم پرفروش و پر مخاطبی در سینما رقم می خورد.

روشن درباره نقش مدیریت در سینمای ایران اظهار کرد: مدیریت بسیار مهم است، وقتی سازمانها و ارگانها اعم از خصوصی و دولتی یک سرمایه خوبی را در اختیار  یک پروژه خیلی خوب بگذارند و یک مدیریت کامل رو ی آن داشته باشند، قطعا یک پروژه با آرامش و خیال راحت به جلو می رود، کمبود بودجه  و لوکیشن ندارد و با خیال راحت و مدیریت درست می توانند یک کار  خیلی خوب را جمع کنند.

بازیگر سریال «اغما» ادامه داد: این خوب بودن با توجه به مدیریتی که پشت  پرده یک کار است به بیننده هم منتقل می شود یعنی بیننده می فهمد این کار اثر شسته رفته ای بوده که یک مدیریت بسیار خوب روی این کار بوده است.

وی درباره وضعیت فیلم ها روی پرده بیان کرد: خوشحالم که می بینم فیلمها فروش بالایی دارند، رکورد فروش را می زنند  و هر فیلمی که روی پرده می آید انتظار وجود دارد که یک رکورد جدید ثبت شود.

روشن در پایان گفت: سینما و تئاتر جزو تفریحات مردم  شده  و مستمر به سینما می روند که این روند برای هنرمندان جای خوشحالی دارد و می توانیم امید زیادی به سینما در ادامه داشته باشیم.

 

 

 

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?