مدیرعامل سازمان زیبایی سازی شهر تهران خبر داد؛
مخلوقات سنگی و آهنی در تهران جان می گیرند

مخلوقات سنگی و آهنی در تهران جان می گیرندReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 13Rating:

هنردستان: دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از آغاز هفتمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران از اول مهرماه با حضور 14 هنرمند خارجی و 9 مجسمه‌ساز ایرانی خبر داد.

به گزارش هنردستان؛ عیسی علیزاده درباره آخرین روند از مقدمات برگزاری این دوره سمپوزیوم مجسمه گفت: اول مهرماه هفتمین سمپوزیوم مجسمه تهران آغاز به کار می‌کند. این دوره از سمپوزیوم دارای دو بخش کارگاه سنگ و آهن است که 33 هنرمند ایرانی و خارجی در بخش‌های اصلی و جنبی این رویداد هنری حضور دارند.
رئیس هفتمین سمپوزیوم مجسمه تهران با اشاره به اینکه این دوره سمپوزیوم میزبان بیش از 14 هنرمند خارجی خواهد بود بیان کرد: 14 هنرمند خارجی از 13 کشور در این دوره از سمپوزیوم حضور خواهند داشت. هنرمندانی از کشورهایی چون روسیه، بلاروس، آلبانی، پرتقال، ایتالیا، صربستان، تایوان، کره، آلمان، پرو، بلغارستان، یونان و رومانی مجسمه‌سازان این دوره سمپوزیوم سنگ و آهن هستند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران افزود: همچنین 9 هنرمند ایرانی نیز با آثار خود در بخش‌های اصلی کارگاه سنگ و آهن این سمپوزیوم حضور خواهند داشت. ضمن اینکه همچون ادوار گذشته رویکرد کلی سمپوزیوم تهران؛ آموزشی است و به همین منظور در بخش جنبی جشنواره 10 دانشجو به ارائه آثار خود خواهند پرداخت.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در پایان با اشاره به محل سمپوزیوم گفت: محل برگزاری سمپوزیوم مانند دوره‌ گذشته برج میلاد تهران خواهد بود و جای گذاری مجسمه‌ها در نقاط تهران را به عنوان سیاست کلی این رویداد هنری حفظ خواهیم کرد.‌

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

8 − 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?