مدرسه عالی سینما در همایش ملی انیمیشن مشارکت علمی می‌کند

مدرسه عالی سینما در همایش ملی انیمیشن مشارکت علمی می‌کندReviewed by آزیتا لاجوردی on Aug 3Rating:

هنردستان: مدرسه عالی سینما در همایش ملی انیمیشن مشارکت علمی می‌کند.

علیرضا قاسم خان دبیر دومین همایش ملی انیمیشن ایران در گفتگو با مهر درباره آخرین تمهیدات برای برگزاری این همایش گفت: پس از رونمایی از پوستر دومین همایش ملی انیمیشن ایران، از میان ۶۵ مقاله ارسال شده به دبیرخانه ۲۶ مقاله توسط هیات علمی انتخاب شد. در حال حاضر مجموع مقاله های انتخاب شده در حال بررسی است که تعدادی از آنها چاپ و تعدادی در کارگاه های مرتبط با موضوع انیمیشن ارائه شوند.
وی با اشاره به مشارکت مدرسه عالی سینما در بخش علمی دومین همایش ملی انیمیشن ایران بیان کرد: مدرسه عالی سینما در برگزاری دومین همایش ملی مشارکت علمی دارد. همچنین دانشکده صدا و سیما، دانشکده تربیت مدرس و دانشگاه هنر در بخش علمی این همایش همکاری دارند.
معاون پژوهشی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پایان درباره تاریخ و زمان برگزاری همایش ملی انیمیشن گفت: چند شهر متقاضی برگزاری همایش هستند اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم، اما به محض اینکه مکان برگزاری همایش مشخص شود زمان را اعلام خواهیم کرد.
محورهای دومین همايش ملی انیمیشن شامل سرفصل هایی چون اقتصاد انیمیشن ایران و جهان، ساختار تولید و مدیریت تولید، بررسی نقش و ضرورت توسعه نهادهای صنفی و حرفه‌ای، جایگاه سازمان‌ها و متولیان خصوصی و دولتی، سامانه‌های بالقوه و بالفعل در حیطه تولید و توزیع و نمایش  هنر و رسانه انیمیشن نقش و سهم آموزش و پژوهش در تولید انیمیشن، شیوه‌های تعامل انیمیشن با رسانه‌های نوین، شیوه‌های تعامل انیمیشن با هنرهای سنتی، باز‌نمایی هویت‌های ملی، قومی، دینی، گفتمان‌های غایب، مضمون و محتوا در انیمیشن ایران؛ انیمیشن در سینما و سینما در انیمیشن است.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

11 + دوازده =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?