نیک نژاد:
مدیران برای ادامه ساخت «دردسرهای عظیم» تصمیم می گیرند

مدیران برای ادامه ساخت «دردسرهای عظیم» تصمیم می گیرندReviewed by آزیتا لاجوردی on May 31Rating:

هنردستان: کارگردان سریال «دردسرهای عظیم» درباره تولید سری سوم این مجموعه گفت: من نمی توانم حرفی بزنم و باید بگویم که ابتدا مدیران سازمان صدا و سیما باید در این باره تصمیم بگیرند.

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ برزو نیک‌نژاد درباره ساخت ادامه سریال «دردسرهای عظیم» گفت:معتقدم صاحب و باعث و بانی این سریال، مهران مهام تهیه کننده آن است و از ایشان باید درباره ادامه ساخت این اثر سوال بپرسید.اما اگر از من می‌پرسید باید بگویم که ابتدا مدیران سازمان صدا و سیما باید در اینباره تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: به این دلیل که روی تمامی کاراکترهای «دردسرهای عظیم» احاطه کامل دارم و تمامی‌شان را دوست دارم،معتقدم مخاطب سریالی را دوست دارد که کاراکترهایش را به خوبی باور کرده و آنها را پذیرفته است. مثل کاراکترهای سریال «دودکش1»،«پایتخت«،«دردسرهای عظیم».

برزو نیک نژاد

این نویسنده و کارگردان همچنین با اشاره به تغییر مدیریت در راس رسانه ملی بیان داشت:‌ چه من و چه تمام افرادی که در رسانه ملی کار می‌کنیم،همگی در جهت رضایت مخاطب گام برمی‌داریم و هدف اصلی‌مان رضایت مخاطب است.حال سمت دیگر مهم نیست و هم من و هم تمام مدیران رسانه ملی این دغدغه را دارند.

وی ادامه داد:‌ تغییر مدیریت سازمان صدا و سیما برای منِ نوعی فرق چندانی ندارد چراکه من در این سالهای فعالیتم در تلویزیون خیلی از مدیران را از نزدیک ندیدم،اما به آنها ارادت خاصی داشتم. معتقدم مگر می‌شود مدیری روی کار باشد و زحمتی نکشیده باشد؟! ممکن است به دلیل کوتاه بودن مدت زمان مدیریت یک مدیر، اتفاق عجیبی نیفتاده باشد،اما این موضوع به این خاطر نیست که او کاری انجام نداده است.دقیقا مثل مربی‌های فوتبال که بعد از تغییرشان،باید زمانی را در اختیار آنها قرار دهید تا بتوانند به خوبی کار کنند،اما شک ندارم که همه تغییرها در راستای بهتر شدن سطح کیفی محصولات رسانه ملی است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?