با انتشار نامه ای به رئیس صداوسیما؛
مدیرعامل «سروش» از سمت خود استعفا داد

مدیرعامل «سروش» از سمت خود استعفا دادReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 21Rating:

هنردستان: مهدی فضائلی (مدیرعامل انتشارات سروش) در نامه‌ای خطاب به رییس سازمان صداوسیما از مدیرعاملی این انتشارات استعفا داد.

139302270938326272779374

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، فضائلی در این نامه با ذکر دلایلی روز دوشنبه، 26 بهمن ماه استعفای رسمی خود را از مدیرعاملی این انتشارات اعلام کرد و به قریب به شش سال فعالیت خود در این موسسات مطبوعاتی و انتشاراتی پایان داد.

صداوسیما روز گذشته خبر داد، با تغییر ساختار موسسه فرهنگی – مطبوعاتی «جام‌جم» و ادغام بخش‌های اداری مالی با محتوایی (تحریریه)، مراد عنادی با حکم رییس سازمان صداوسیما به عنوان رییس و مدیرمسئول (مدیرعامل) این موسسه منصوب شد.

در حکم عنادی، استفاده از ظرفیت‌های روزنامه «جام‌جم» و انتشارات «سروش» در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، پیگیری سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی و نیز قانون برنامه پنجم توسعه امور مربوط به کوچک‌سازی و ادغام موسسه و انتشارات «سروش» و تهیه و تنظیم اساسنامه جدید موسسه «جام‌جم» و «انتشارات سروش»، تهیه، تولید و انتشار کتب و مجلات کاربردی رسانه‌ای و غیررسانه‌ای متناسب با ذائقه مخاطبان و رده‌های مختلف سنی و برنامه‌ریزی برای حمایت از صدور محصولات فرهنگی و هنری موسسه «جام‌جم» و انتشارات «سروش» و همچنین حفظ و ارتقای مزیت رقابتی – اجتماعی موسسه و انتشارات توصیه شده بود.

فضائلی اردیبهشت ماه 1389 به عنوان مدیرعامل انتشارات دولتی سروش وابسته به سازمان صداوسیما منصوب شده بود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بیست − 16 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?