امیر پروین حسینی در گفتگو با هنردستتان:
مدیریت و عدالت در توزیع بودجه فیلم ها وجود ندارد

مدیریت و عدالت در توزیع بودجه فیلم ها وجود نداردReviewed by مصطفی زبرجد on May 27Rating:

هنردستان: من فکر می کنم باید مدیرانمان کمی هوشمندتر عمل کنند، به نظرم بودجه و پول کافی برای مستند هست ولی خوب مدیریت نمی شود.

هنردستان: امیر پروین حسینی تهیه کننده سینما درباره «دره ستارگان» گفت: من در خانه سینما نامم را تهیه کننده مستند ثبت کرده ام، این اولین کارم نیست و جایزه جهانی هم در عرصه مستند دارم.

Amir_parvin_hosseini_b

وی افزود: به من پیشنهادات مختلفی می آید، یکی از این ها «دره ستارگان» بود که مقداری پیش رفته بود اما مشکلاتی داشت و به خاطر شخصیت آقای روحانی و حسن نیت کارگردانان به این گروه پیوستم و توانستیم کار را تمام کنیم.

پروین حسینی در خصوص نبود حمایت از فیلم هایی چون «دره ستارگان»  با موضوع سرمایه های وطنی اظهار کرد:  بودجه زیاد است و شاید خوب هدایت نمی شود. من این فیلم را به دوستان قبل از این که تمام کنیم به شکل کامل، به کسانی که می توانستند کمک کنند نشان دادم، تمایل زیادی نداشتند، یکی از همین جاهایی بود که به اصطلاح وظیفه اش حمایت است. من فکر می کنم باید مدیرانمان کمی هوشمندتر عمل کنند، به نظرم بودجه و پول کافی برای مستند هست ولی خوب مدیریت نمی شود.

کارگردان «من سالوادور نیستم»  در خصوص موفقیت  نیروی انسانی یا مدیریت سیستم در تولید اینگونه فیلم ها عنوان کرد: نیروی انسانی داریم، حمایت ها هم هست اما به نظر می آید که هنوز سیستم عدالت و پیدا کردن استعدادهای واقعی را نداریم یعنی این همه فیلم ساخته می شود و در آن یک فیلم خوب در می آید.

وی در خصوص اینکه آیا همچنان فیلمی با موضوع سرمایه های ملی خواهد ساخت تاکید کرد: ساخت این گونه مستند ها شعار من است، اولین بارم هم نیست و حتما باز هم این گونه آثار را می سازم.

پروین حسینی در پایان گفت: کسی به من پیشنهاد نمی دهد و من خودم پیشنهاد ایجاد می کنم. همه فیلم های من هم این گونه بوده و کسی به من تا کنون پیشنهاد نداده، بلکه خودم پیشنهاد ایجاد  می کنم و عوامل دیگر با ما همراه می شوند.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?