مدیر شبکه مستند از پشت‌صحنه «ایرانی بمان» بازدید کرد

مدیر شبکه مستند از پشت‌صحنه «ایرانی بمان» بازدید کردReviewed by Khademi on Sep 17Rating:

هنردستان: مدیر شبکه مستند و مدیر گروه تولید شبکه از پشت صحنه مجموعه «ایرانی بمان» به تهیه کنندگی صفا چاوش اوغلی در تهران بازدید کردند.

به گزارش هنردستان؛ سیدسلیم غفوری مدیر شبکه مستند و ابوالقاسم ناصری مدیر گروه تولید شبکه از پشت صحنه مجموعه «ایرانی بمان» به تهیه کنندگی صفا چاوش اوغلی در تهران بازدید کردند. در این بازدید که مرتضی طاهری مشاور اجرایی معاون سیما نیز حضور داشت، سکانس یک از قسمت سالمندان با فرمان حرکت توسط مدیر شبکه ضبط شد.

مستند «ایرانی بمان»

چاوش تهیه کننده «ایرانی بمان» در توضیح مراحل تولید این مستند گفت: این کار لوکیشن های متعددی دارد و بخش هایی از کار در خیابان ها ضبط شده است. ما لوکیشن های مختلفی از دروازه دولت گرفته تا امامزاده ها، شهر ری، قم، انواع اغذیه فروشی و… داشته ایم و به موضوعاتی چون بهره وری، فرزندپروری، کودکان خیابانی، بیماران، سالمندان و…  پرداخته ایم.

غفوری نیز پیشنهاد داد به مباحثی چون فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و تاثیر این عناصر در خانواده و روابط اعضای خانواده در قالب این مجموعه پرداخته شود.

مدیر شبکه مستند همچنین در حاشیه این دیدار در گفتگویی تصریح کرد: در مدتی که در شبکه مستند حضور دارم، تلاش بر این بوده که برنامه ریزی کاملی برای تولیدات جدید و کنداکتور مناسبی برای شبکه داشته باشیم و شبکه مستند را به پایگاهی برای مستندسازان تبدیل کنیم به نحوی که سلایق مختلف، اینجا در کنار هم قرار بگیرند.

غفوری شبکه مستند را پایگاه اصلی تولید، نمایش و عرضه آثار مستند در کشور دانست و تاکید کرد: این شبکه متعلق به مستندسازان خوب کشور است و مستندسازان باید شبکه مستند را شبکه خودشان بدانند، همانطور که شبکه خودشان هم است. ما نیز از روز اول در فرصت های مختلف اعلام کرده ایم همواره دست یاری مان را به سمت مستندسازان دراز می کنیم و امیدواریم با حضور گرم شان آنچه شایسته فضای مستندسازی کشور هست در شبکه مستند رقم بزنند.

مدیر شبکه مستند در پایان درباره اولویت های تولیدی شبکه گفت: ما در پنج حوزه اصلی مباحث اقتصادی از جمله اقتصاد مقاومتی، موضوعات اجتماعی و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی مثل اعتیاد و طلاق، ایران شناسی از جمله طبیعت، اقوام و تاریخ ایران، انقلاب، دفاع مقدس، تحولات منطقه از جمله شناخت عرصه بین الملل و تحولات جهانی و سبک زندگی ایرانی اسلامی مشغول به تولید مستند هستیم.

مجموعه مستند «ایرانی بمان» تولید جدید شبکه مستند، در ۲۱ قسمت ۱۰ دقیقه ای به موضوعات مختلفی درباره سبک زندگی ایرانی اسلامی در حوزه های متفاوتی از قبیل اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و … می پردازد و تلاش می کند موضوعات مختلف را مورد بررسی قرار دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?