با حکم محمد حیدری؛
مدیر «مسابقه اطلاع رسانی و تبلیغات» فیلم فجر منصوب شد

مدیر «مسابقه اطلاع رسانی و تبلیغات» فیلم فجر منصوب شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 29Rating:

هنردستان: دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در حکمی امیر عابدی را به عنوان مدیر مسابقه اطلاع رسانی و تبلیغات این رویداد سینمایی منصوب کرد.

13940908000187_PhotoA

به گزارش هنردستان محمد حیدری در حکمی امیر عابدی را به سمت مدیر مسابقه اطلاع رسانی و تبلیغات سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر انتخاب کرد.

در حکم دبیر جشنواره فیلم فجر آمده است:

جناب آقای امیر عابدی

ناگفته پیداست که تبلیغات بخش عظیمی از پشتوانه سینمای امروز جهان را تشکیل می دهد. دیده شدن و بهتر دیده شدن دغدغه مشترک همه سینماگران است و گاهی سرنوشت یک سینما می تواند با پشتوانه تبلیغاتی اش دگرگون شود.

 با توجه به تجربیات و شناخت شما از این عنصر مهم، طی این حکم به عنوان مدیر مسابقه اطلاع رسانی و تبلیغات سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب می‌شوید.

امیر عابدى متولد سال 1341 دانش آموخته رشته الکترونیک است. وی از سال 1372 عضو انجمن عکاسان سینمای ایران بوده است . داوری در بخش سینمایی و عکس جشن خانه سینما ، دبیری و داوری بخش مسابقه مواد تبلیغی جشنواره فیلم فجر در ادوار مختلف، سه دوره عضویت در هیات مدیره خانه سینما، سه دوره ریاست انجمن عکاسان، عکاسی آثاری همچون قرمز، زندان زنان ، مزرعه پدری، چهارشنبه سوری، آلزایمر و کسب جوایزی از جمله سیمرغ بلورین بهترین عکاسی فیلم در بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم سه زن ،تندیس تصویر سال براى مجموعه عکس «یک عمرسینما»،برگزیده بخش عکس جشنواره میلاد کوثر براى فیلم عشق طاهر، در کارنامه امیر عابدی دیده می شود.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر 12 تا 22 بهمن به دبیری محمد حیدری برگزار خواهد شد.

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهار + هشت =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?