با حکم معاون سیما؛
مدیر جدید شبکه چهار منصوب شد

مدیر جدید شبکه چهار منصوب شدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 9Rating:

هنردستان: حسن ملکی با حکم معاون سیما به سمت مدیریت شبکه چهار سیما منصوب شد.

2071361

به گزارش هنردستان به نقل از مهر، با حکم معاون سیما حسن ملکی به سمت مدیریت شبکه چهار سیما منصوب شد.

در پی استعفای غلامرضا غلامی از مدیریت شبکه چهار، علی اصغر پورمحمدی معاون سیما، حسن ملکی را به مدیریت این شبکه برگزید.

معاون سیمای رسانه ملی در حکم خود با اشاره به اهداف تاسیس شبکه چهار، کمک به گسترش گفتمان علمی در سطوح عمومی و تخصصی را از مهمترین وظایف آن دانست و از مدیریت این شبکه خواست گفتمان فرهنگی هنری مبتنی بر مولفه های فرهنگ غنی اسلامی ایرانی، در تمامی برنامه های شبکه جانمایی شود.

معرفی شخصیت های علمی و آثار برجسته کشور، توجه به امر پژوهش و کمک به اعتلای سطح انگیزش و نشاط علمی از دیگر نکاتی بود که معاون سیما در حکم خود بر آن تاکید کرده است.

پورمحمدی در خاتمه با قدردانی از تلاش های مدیریت پیشین شبکه چهار از همکاران خود در این شبکه خواست تا با انعکاس مستمر و مطلوب فعالیت های مختلف محافل علمی در زمینه کرسی های نقد و نوآوری به منظور ایجاد نشاط علمی در جامعه اهتمام ورزند.

حسن ملکی از سال ۷۳ تاکنون در سازمان به عنوان مفسر و تحلیلگر گروه تحقیق و تفسیر، مسئول کمیته اقتصادی تفاسیر خبری، تهیه کننده و نویسنده برنامه های سیاسی و اقتصادی در رسانه ملی حضوری فعال داشته است.

وی علاوه بر تدریس در دانشگاه ها در سمت هایی مانند مدیریت گروه سیاسی شبکه جام جم، مشاور معاون سرمایه انسانی سازمان، دبیری ستاد انتخابات معاونت سیما، مسئولیت نظام بررسی پیشنهادات سازمان فعایت داشته است.

ملکی پیش از این نیز به عنوان نویسنده برگزیده تفاسیر خبری انتخاب شده و به عنوان کارشناس و صاحب نظر در ۱۳۰۰ برنامه تلویزیونی و ۲۴۰۰ برنامه رادیویی حضور داشته است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?