تهیه کننده «شهر زیبا» در گفتگو با هنردستان؛
مسئولان و هنرمندان جسارت ساخت فیلم انقلابی را ندارند

مسئولان و هنرمندان جسارت ساخت فیلم انقلابی را ندارندReviewed by مصطفی زبرجد on Nov 4Rating:

هنردستان: به فرموده امام خمینی 13 آبان انقلابی بزرگتر از انقلاب اول است. وقتی از انقلاب اول فیلمی ساخته نشود در مورد ساخت انقلاب دوم نمی توان انتظاری داشت که این به نبود جسارت و بستن چشم درمسئولان و هنرمندان به موضوعات مختلف برمی‌گردد.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ ایرج تقی‌پور؛ تهیه کننده سینما در خصوص نبود فیلم ها با موضوع 13 آبان و انقلاب در سینمای ایران عنوان کرد: 22 بهمن بزرگترین واقعه انقلاب اسلامی ایران و  13 آبان به فرموده امام خمینی انقلابی بزرگتر از انقلاب اول است. وقتی از انقلاب اول فیلمی ساخته نشود در مورد ساخت انقلاب دوم نمی توان انتظاری داشت که این به نبود جسارت و  بستن چشم مسئولان و هنرمندان بر موضوعات مختلف برمی‌گردد.

وی به آخرین وضعیت «دیدار در شمیتوو» اشاره و گفت: تمام مواردی که لازم بوده برای مقدمات تولید فیلم انجام داداه ایم اما با توجه به اینکه موضوع فیلم اساسا سیاسی و جدی است نیاز به مشارکت حداقل یکی از نهادهای دولتی در تولید است که تاکنون میسر نشده و امیدوارم این اتفاق به زودی محقق شود.

تقی پور افزود: نگارش فیلمنامه تمام نشده است و باید براساس بودجه و انتخاب عوامل پیش رود چون به جهت بودجه و سایر مسایل در پیش تولید ممکن است سناریو تغییر کند. بنابراین تا زمان فیلمبرداری نمی توان از فیلمنامه کاملی صحبت کرد.

تهیه کننده «شهر زیبا» بیان کرد: این روزها در شورای سیاست‌گذاری هنر و تجربه فعالیت می‌کنم و در عرصه تولید نیز امیدوارم بتوانیم برای فروردین ماه یک فیلم تجاری و پرفروش را برای مخاطبان بسازیم.

گفتنی است؛ «دیدار در شمیتوو» فیلمی با موضوع تسخیر لانه جاسوسی است که فیلمنامه آن توسط فرهاد توحیدی به نگارش درآمده است و همایون اسعدیان نیز کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهار × چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?