مستند «انتقال پایتخت یا ساماندهی شهر تهران» جلوی دوربین می رود

مستند «انتقال پایتخت یا ساماندهی شهر تهران» جلوی دوربین می رودReviewed by Khademi on Aug 6Rating:

هنردستان: مستند «انتقال پایتخت یا ساماندهی شهر تهران» به زودی جلوی دوربین می رود.

به گزارش  هنردستان؛با آماده شدن فیلمنامه مستند «انتقال پایتخت با موضوع ساماندهی شهر تهران»، فیلمبرداری این مستند به عنوان یکی از تازه‌ترین محصولات خانه مستند انقلاب اسلامی در یک ماه آینده آغاز می‌شود.

تهران

علی نیکبخت، کارگردان مستند «انتقال پایتخت یا ساماندهی شهر تهران» با اعلام این خبر، گفت: فیلمنامه مستند در چند سرفصل از قبیل تاریخچه پایتخت شدن تهران، مشکلات این شهر، تهدیدات مترتب بر شهر تهران، ساماندهی مشکلات پایتخت تهیه شده است و تا یک ماه آینده، ضبط مصاحبه‌های این مستند آغاز می شود.

این کارگردان تلویزیون تاکید کرد: بخشی از فیلمبرداری این مجموعه در مصاحبه با چند تن از اساتید شهرسازی دنیا از کشورهای اتریش، انگلستان، آلمان و فرانسه انجام شده است و بخش فیلمبرداری داخل کشور آن، در هفته های آتی آغاز می شود.

کارگردان مستند «انتقال پایتخت یا ساماندهی شهر تهران» زمان آماده‌سازی نهایی مستند را زمستان سال جاری ذکر کرد و توضیح داد: به دلیل پیچیدگی های محتوایی و جنبه های متعدد و گسترده بحث ساماندهی شهر تهران، به نظر می‌رسد، فرآیند ساخت فیلم تا پایان امسال به طول بیانجامد و از ابتدای سال آینده برای پخش آماده شود.

نیکبخت در پایان گفت: با توجه به تمرکز جمعیت در تهران، بحث انتقال پایتخت و ساماندهی شهر تهران از موضوعات بسیار مهم کشور است که این مستند تلاش می کند با بررسی ابعاد مختلف آن، مسئولین را برای اتخاذ تصمیم صحیح یاری نماید.

این مستند که به موضوع پر اهمیت انتقال پایتخت از شهر تهران می‌پردازد از محصولات آتی خانه مستند انقلاب اسلامی است که پس از تولید در شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?