همراه با تجلیل از خانواده شهدای فاطمیون
مستند «نبرد پالمیرا» در حرم مطهر رضوی رونمایی می‌شود

هنردستان: مراسم رونمایی از مستند نبرد پالمیرا در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود و ضمن رونمایی از این مستند با حضور خانواده‌های شهید شوشتری، شهید برونسی و شهید نظرنژاد (بابانظر) از خانواده‌های معظم جاویدالاثرهای فاطمیون تقدیر به عمل می‌آید.

خبرگزاری فارس: مستند «نبرد پالمیرا» در حرم مطهر رضوی رونمایی می‌شود/ تجلیل از خانواده شهدای فاطمیون

به گزارش هنردستان، رونمایی از مستند «نبرد پالمیرا» و آیین پاسداشت شهدا و جاویدالاثرهای فاطمیون به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج و آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

قرار است در این مراسم که در حضور خانواده‌های معظم شهدا و جاویدالاثرهای فاطمیون روز پنجشنبه 4 آذر از ساعت 18 در سالن اجتماعات حرم مطهر رضوی برگزار می شود، با حضور خانواده‌های شهید شوشتری، شهید برونسی و شهید نظرنژاد(بابانظر) از خانواده‌های معظم جاویدالاثرهای فاطمیون تقدیر به عمل آید.

همچنین ضمن برگزاری مراسم تقدیر از این خانواده‌های معزز، از مستند «نبرد پالمیرا» که روایتگر گوشه‌هایی از رشادت‌های مجاهدان فاطمیون در جنگ علیه تکفیری ها در سوریه است، رونمایی می‌گردد.

در این مراسم علاوه بر حضور عوامل سازنده این مستند، حسن شمشادی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سوریه به روایتگری پیرامون نبرد پالمیرا و وقایع سوریه، خواهد پرداخت و در بخش دیگری از این مراسم نیز حاج سعید حدادیان به ذکر مصیبت می‌پردازد.

مستند «نبرد پالمیرا» به تهیه کنندگی و کارگردانی ساسان فلاح‌فر، روایتگر رشادت‌های مجاهدان فاطمیون در نبردهای سوریه علیه نیروهای تکفیری است که توسط خانه مستند انقلاب اسلامی و به همت گروه رسانه‌ای فاطمیون تهیه و برای پخش از شبکه های مختلف سیما آماده شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?