مستند «۵ نفر» به بخشهای داستانی و بازسازی رسید

مستند «۵ نفر» به بخشهای داستانی و بازسازی رسیدReviewed by Khademi on Jul 23Rating:

هنردستان:رضا صافی کارگردان مجموعه مستند «۵ نفر» اعلام کرد بخش بازسازی شده برای روایت قصه هفته آینده کلید می خورد.

 به گزارش هنردستان؛ سیدرضا صافی کارگردان مجموعه مستند «۵ نفر» که از اواسط بهار تولید را آغاز کرده بود درباره روند این مجموعه گفت: بخش های گفتگو با رزمنده ها در منطقه برای شرح موضوع، گفتار متن و تدوین آرشیو به پایان رسیده و قرار است از هفته آینده به بخش های داستانی و بازسازی شده بپردازیم.

رضا صافی

این کارگردان با اشاره به اینکه همه قسمت ها باهم نقاط مشترک دارند، بیان کرد: بخش اعظم این مجموعه مستند در استان بوشهر جلوی دوربین رفت اما بخش هایی از کار هم در شوش , منطقه عملیاتی فتح المبین ضبط شد.

وی با ذکر اینکه منتظر پاسخ گروه تلویزیونی شاهد برای تعیین پخش یکی از شبکه های تلویزیون هستیم، ادامه داد: هر قسمت زندگی یک رزمنده را روایت می کند که علی رغم تفکیک هر بخش همه اینها با هم نقاط مشترکی دارند که در یک قسمت بیان شده و قسمت بعد گره گشایی می شود.

صافی در پایان بیان کرد: دو قسمت از این مجموعه تا قبل از هفته دفاع مقدس حاضر است اما به دلیل حساسیت هایی که برای تدوین داریم ترجیح می دهیم که با دقت بیشتری کل کار را آماده کنیم و طبق برنامه ای که داریم تا پایان مهرماه مجموعه مستند «۵ نفر» مناسب پخش می شود.

مجموعه مستند «۵ نفر» گوشه‌ ای از رشادت‌ های رزمندگان استان بوشهر را در عملیات فتح‌ المبین به‌ تصویر می‌ کشد که در یک بازه‌ زمانی ۴۵ دقیقه ‌ای و در محلی کوچکتر از یک استادیوم ورزشی به شهادت می‌ رسند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?