«مسلخ» درانتظار پروانه نمایش/ درام اجتماعی پر تعلیق

«مسلخ» درانتظار پروانه نمایش/ درام اجتماعی پر تعلیقReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 26Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی «مسلخ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر نصیری با موضوع اجتماعی در انتظار دریافت مجوز پروانه نمایش از وزارت ارشاد است.

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ فیلم سینمایی «مسلخ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر نصیری با موضوع اجتماعی در انتظار دریافت مجوز پروانه نمایش از وزارت ارشاد است.

download (3)

اصغر نصیری کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «مسلخ» گفت: مراحل فنی فیلم به پایان رسید و در هفته های گذشته فیلم برای دریافت پروانه نمایش به شورای بازبینی ارشاد ارایه شد.

وی درباره داستان فیلم توضیح داد: داستان فیلم درامی اجتماعی و پرتعلیق است. فیلم داستان زوجی جوان به نام آوا و آرش را روایت می کند که قبل ازپیوند زناشویی شرطی برای ازدواج را دختر در نظر می گیرد اما براساس شرایط کاری آرش امکان پایبندی به این شرط وجود ندارد و پای مردی به زندگی این زوج جوان باز می شود.

وی درباره نحوه توزیع و اکران فیلم توضیح داد: با دفتر سپاهان فیلم آقای بانکی صحبت هایی کردیم ایشان فیلم را دیدند و امیدواریم با دریافت پروانه نمایش از وزارت ارشاد در زمان مناسب فیلم را به نمایش بگذاریم.

 بنابراین گزارش، در این فیلم نیما شاهرخ شاهی، نرگس محمدی، پرستو صالحی، لیلا عزیزی و دو چهره جدید امیرحسین داودی، ایمان نیک نقش به ایفای نقش پرداختند.  فیلمبرداری فیلم ظرف  یک ماه در تهران انجام شد و تدوین آن توسط کارگردان انجام شده است.

تعدادی از عواملی که در فیلم همکاری دارند، عبارتند از:  نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: اصغر نصیری، بازنویسی فیلمنامه: مانا بهرامی، طراح گریم و طراح صحنه: رحیم مهدی خانی، فیلمبردار: کورش مرشد سلوکی، صدابردار: احمد کلانتری، مجری طرح: محمد باجلان جانشین تولید: مسعود عسگری، منشی صحنه: شیما باقری، عکاس: مجید بختیاری، دستیاران کارگردان: بهنام اصل، امیر قهرمانی، منشی صحنه: حدیث درگاهی، گروه تولید: ناصر وحید، بهروز بابانژاد، محسن کاظمی، حسن داودی.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?