با حکم سعید اسدی؛
مصطفی محمودی، مدیر روابط عمومی تئاتر فجر شد

مصطفی محمودی، مدیر روابط عمومی تئاتر فجر شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 28Rating:
هنردستان: مصطفی محمودی، منتقد تئاتر و مدرس دانشگاه با حکم دکتر سعید اسدی دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، به عنوان مدیر بخش روابط عمومی جشنواره سی و چهارم منصوب شد.
1 (3)
به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛ مصطفی محمودی، منتقد تئاتر و مدرس دانشگاه با حکم دکتر سعید اسدی دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، به عنوان مدیر بخش روابط عمومی جشنواره سی و چهارم منصوب شد.
متن حکم دبیر جشنواره تئاتر فجر خطاب به مصطفی محمودی به این شرح است:
هنرمند گرامی؛
جناب آقای مصطفی محمودی
برگزاری بزرگترین رویداد سالانه تئاتر ایران نیازمند کوشش و اهتمام هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره‌ای است که منزلت و شأن گرانقدر و مناسب نام ایران عزیز و جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را به این رخداد گرامی بخشد.
مدیریت کارآمد و کوشش‌هایی که از جنابعالی توقع می‌رود، اعتلاء و درخشش سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.
با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به عنوان «مدیر بخش روابط عمومی» منصوب می‌شوید.
برقراری ارتباط مؤثر دبیرخانه جشنواره و رسانه‌ها، تهیه حرفه‌ای اخبار و گزارش‌ها از فرآیند برگزاری جشنواره، نظارت بر تهیه محتوای قابل انتشار در نشریه و سایت، نظارت بر مستندسازی رویدادهای جشنواره به صورت مکتوب و تصویری و نظارت بر فرآیند صدور توزیع بلیط‌های جشنواره از مهم‌ترین وظایف این بخش به حساب می‌آید.
امید است در سایه الطاف خداوندی و کاربست دانش و مهارت حرفه‌ای خود در این امر پیروز و توانمند باشید.
مصطفی محمودی سابقه 24 ساله حضور حرفه‌ای در عرصه رسانه‌های مختلف جمعی را دارا بوده و در رسانه‌های یاد شده به عنوان سردبیر، عضو شورای سردبیری، نویسنده، مجری کارشناس حضور داشته است.
وی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و دانشجوی دوره دکترای مدیریت رسانه است. عضویت در چند دوره هیات مدیره کانون ملی منتقدان تئاتر ایران به عنوان نایب رئیس، سخنگو و مدیر روابط عمومی، عضویت در کانون جهانی منتقدان تئاتر، عضویت در هیات مدیره یک دوره انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، عضو انجمن روابط عمومی ایران، مدیریت اسبق روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور رسانه‌ای تبلیغات و مدیر روابط عمومی نمایش‌های مختلف، منتقد برگزیده تئاتر کشور در چهارمین دوره اردیبهشت تئاتر ایران، مدیر سابق روابط عمومی خانه تئاتر و سردبیر ماهنامه داخلی این تشکل صنفی، دبیر اتحادیه شرکت‌های ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران، کارشناس و کارشناس مجری سینما و تئاتر شبکه‌های مختلف رادیو و تدریس در دانشگاه از جمله سوابق و فعالیت‌های مصطفی محمودی محسوب می‌شود.
 سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، بهمن ماه امسال با دبیری سعید اسدی برگزار می‌شود.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 × سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?