به دلیل نبود وفاق و همدلی میان اعضا؛
مصطفی محمودی؛ دبیر اتحادیه شرکت‌های ویدئو رسانه استعفا کرد

مصطفی محمودی؛ دبیر اتحادیه شرکت‌های ویدئو رسانه استعفا کردReviewed by آزیتا لاجوردی on May 14Rating:

هنردستان: مصطفی محمودی دبیر اتحادیه شرکت های ویدئو رسانه از سمت خود استعفا کرد.

2076099

به گزارش هنردستان به نقل از مهر، مصطفی محمودی دبیر اتحادیه شرکت های ویدئو رسانه به دلیل نبود وفاق و همدلی میان اعضای این اتحادیه از سمت خود استعفا کرد.

محمودی درخواست استعفای خود را در تاریخ دهم آذر ماه سال ۹۴ به اتحادیه شرکت های ویدئو رسانه ارائه کرد که این استعفا در جلسه ۲۰ اردیبهشت ماه مورد قبول قرار گرفت.

در متن این استعفا آمده است:

«از آنجا که متاسفانه در شرایط کنونی فضا و ابزار مناسب برای پیشبرد بهینه امور و همچنین وفاق و همدلی لازم بین اعضای محترم (که لازمه وجود یک تشکل صنفی قدرتمند است) وجود ندارد و همچنین با عنایت به افزایش مشغله های علمی و دانشگاهی اینجانب و برخی تنگناهای مالی موجود در اتحادیه با توجه به برآیند مسائل یاد شده و همچنین تراکم کاری و آشفتگی عجیب در امور مختلف مرتبط با صنف که خارج از توان فکری و جسمی بنده است، ضمن سپاس فراوان از حسن اعتماد اعضای محترم برای دو دوره هیات مدیره اتحادیه در انتخاب و ایفای اینجانب به عنوان دبیر این تشکل صنفی بدینویسله استعفای خود را از این سمت اعلام می دارم.

امیدوارم فرد جایگزین بتواند در انجام امور محوله و رشد و اعتلای افزون اتحادیه توفیق داشته باشد. ضمنا بنا به وظیفه اخلاقی تا زمان تعیین دبیر جدید بر خود فرض می دانم تا وظایف مربوط به دبیرخانه اتحادیه را به نحو احسن انجام دهم.

مصطفی محمودی»

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?