دیشب در برج میلاد
معتمدآریا و فردین در کنسرت گروه زند/ ترانه ای که با رهایی از آتش بهترین اثر شد

معتمدآریا و فردین در کنسرت گروه زند/ ترانه ای که با رهایی از آتش بهترین اثر شدReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 27Rating:

هنردستان: کنسرت گروه زند به رهبری علی زند وکیلی در برج میلاد برگزار شد و میهمانانی چون فاطمه معتمد آریا، محمد علی بهمنی و پسر و نوه فردین در آن حضور داشتند.

هنردستان: این مراسم که عصر سه شنبه برگزار شد علی زند وکیلی در میان خیل مشتاقان خود، قطعات «فقط دعا کن»،«ناردونه»،«آب در آتش»،«به سوی تو»، «زهره»،«با بوسه درمان می کنم»،«لالایی»، «آه سرد»،«عطر خاطره»،«شهزاده رویا»،«فریاد»،«رفتی»و«سیه مو» را اجرا کرد.

1694873

این خواننده موسیقی تلفیقی کشور با اجرای قطعه «فقط دعا کن» برنامه را آغاز کرد.

زند وکیلی سپس  بعد از احوالپرسی و خیر مقدم به حضار قطعه «ناردونه» را اجرا کرد و سپس با معرفی بازیگری که نقش های متفاوت بازی می کند و به خصوص در نقش مادر او را تحت تاثیر قرار می دهد از حضار خواست تا فاطمه معتمد آریا را مورد تشویق قرار دهند.

در ادامه برنامه او قطعه «آب در آتش» و «به سوی تو» را خواند و از حضار خواست تا محمد علی بهمنی را مورد تشویق قرار دهند.

«زهره» قطعه بعدی این خواننده کشورمان برای کنسرت دیشب برج میلاد بود که بعد از اجرای آن، او سیاوش پسر فردین و سعید پسرش را که شباهت زیادی به پدربزرگش محمد علی فردین دارد به حضار معرفی کرد و مورد تشویق قرار گرفتند.

از اتفاقات دیشب کنسرت گروه زند توقف اجرا به احترام فرا رسیدن وقت اذان بود که علی زند وکیلی برای حفظ ریتم برنامه خاطره ای از قطعه لالایی را که افشین مقدم و علیرضا افکاری آن را خلق کرده بودند بیان کرد که قرار بوده افشین مقدم دفتری از ترانه هایش را بسوزاند که ترانه لالایی هم در آن بوده است اما علیرضا افکاری آن را می بیند و می خواهد روی آن کار کند و این دو مصمم به حفظ و خلق آن می شوند و بعد هم که من می بینم و می خواهم روی آن کار کنم که خدا را شکر این اتفاق می افتد. این خواننده پس از پایان اذان به دلیل صبر مردم از آنها تشکر کرد.

در این اجرا افشین بابایی و شایان ریاحی «سازهای کوبه ای»، سحاب علم«تار»، سینا علم«کمانچه»، رامتین اتابکی «بیس گیتار» و امید غفاریان خرم «پیانو و گیتار» را نواختند و در کنار علی زند وکیلی هنرنمایی کردند.

در این برنامه علی زند وکیلی از مدیریت برج میلاد، تهیه کننده و مدیر امور گروه زند تشکر کرد.

امیر رضا دلاوری، اسدالله یکتا، معصومه کریمی، سهیلا هادی زاده و محمد رضا مقدم از میهمانان دیگر این برنامه بودند.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?