معرفی راه‌یافتگان بخش شعر نو «مهرواره جوان سوره»

معرفی راه‌یافتگان بخش شعر نو «مهرواره جوان سوره»Reviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 2Rating:

 هنردستان: راه‌یافتگان به بخش شعر نو (نیمایی و آزاد) چهاردهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره معرفی شدند.

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ 21 اثر از 19 شاعر به بخش شعر نو (نیمایی و آزاد) چهاردهمین مهرواره شعر و داستان جوان راه یافتند.

مهرواره جوان سوره

بنا بر این گزارش، این آثار از میان تعداد 943 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره و توسط محمدعلی مؤدب، گروس عبدالملکیان و لیلا کردبچه انتخاب شدند.

اسامی راه‌یافتگان و آثار آن‌ها بدین شرح است:
آریا معصومی با اثر «قطار کوچک»، آرمین یوسفی با اثر «زیبایی»، بهاره سلمانی با اثر«خط صاف»، پیام جهانگیری با اثر «صندلی»، جابر رضیئی با اثر «بیا برگردیم»، حسین رحانی با اثر«زخم زانوی کودکی‌ها» و «جنگ»، رضا یزدانی با اثر «همیشگی»، سعید کیخا با اثر «گندمها»، سید سالار فومنی با اثر «تنهایی»، صدیقه مرادزاده با اثر «کفش‌های جدیدت»، فاطمه اشعری با اثر«قرارگاه»، محمد رزاقی با اثر «تنها حقیقت، حقیقت داشت»، محمد صابر شریفی با اثر «واقعیت افتاد»، محمد عجم حاجی محمدی با اثر «صفر تراشیده»، محمد مبارکی با اثر «شهر آینه»، محمد میرزایی بازرگانی با اثر «برای فاجعه منا»، مهدی نائینی با اثر «شعر شماره ۲»، نیر فرزین با اثر «5» و «3» و نیلوفر ناظری با اثر «یادگاری‌ات».

چهاردهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره در بخش‌های داستان کوتاه، داستان صدکلمه‌ای، شعر سنتی (قالب کلاسیک)، شعر نو (نیمایی) و ترانه 21 و 22 تیرماه 94 در زنجان برگزار می‌شود.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?