18 دی ماه؛
«من گرافیستم» به گالری زرنا می‌رود

«من گرافیستم» به گالری زرنا می‌رودReviewed by آزیتا لاجوردی on Jan 5Rating:
هنردستان: آثار حمید طلوعی‌فرد در گالری «زرنا» افتتاح خواهد شد.
3981800_162
به گزارش هنردستان حمید طلوعی‌فرد، هنرمند گرافیست در خصوص نمایشگاهش در گالری «زرنا» گفت: «من گرافیستم» عنوان آخرین نمایشگاه من در ایران است که به نوعی اعتراض به خانواده‌هایی است که با تحصیل فرزندانشان در رشته گرافیک مخالف هستند.
وی افزود: متاسفانه بعضی از خانواده‌ها به واسطه عدم شناخت این رشته، گرافیک را محدود به یک خط‌کش و چند ابزار کوچک می‌دانند و گرافیست‌ها را با دانش‌آموزان مدرسه که روزنامه دیواری درست می‌کنند، مقایسه کرده و نمی‌دانند که یک پوستر طراحی شده توسط یک گرافیست تا چه اندازه می‌تواند حرفه‌ای باشد.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه که در پس آن همان نگاهی است که به آن اشاره کردم، 9 اثر با ابعاد 150×100 ارائه می‌شود و حدود 7، 8 تابلو هم که روی کاغذ‌هایی با قدمت بیش از 100 سال کار شده عرضه خواهد شد.
طلوعی‌فرد یادآور شد: اتود زدن و طرح اولیه این نمایشگاه حدود 3، 4 ماه زمان برد و در نهایت آثار در طی 4، 5 روز خلق شد. البته در کنار این زمان باید سابقه چندین ساله هنرمند را در فعالیت و کار حرفه‌ای در این رشته در نظر گرفت.
این هنرمند در پایان خاطرنشان کرد: نمایشگاه «من گرافیستم» همزمان با افتتاح گالری «زرنا» جمعه همین هفته 18 دی ماه افتتاح خواهد شد و به مدت یک هفته میزبان هنردوستان است.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 + 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?