محمد حسین اسماعیلی :
مهلت ارسال آثار به جشنواره آواها و نواهای رضوی تمام شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره آواها و نواهای رضوی تمام شدReviewed by Khademi on Aug 1Rating:

هنردستان: دبیر نخستین جشنواره آواها و نواهای رضوی از اتمام مهلت ارسال آثار به این جشنواره خبر داد.

به گزارش هنردستان؛ محمد حسین اسماعیلی با اعلام اتمام مهلت پذیرش آثار توسط دبیرخانه جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: با توجه به استقبال کم‌نظیر هنرمندان و حضور موثر اهالی موسیقی در نخستین دوره برگزاری این جشنواره، بیش از 250 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره رسید.

محمد حسین اسماعیلی

وی افزود: از آنجا که برگزاری این جشنواره برای اولین بار در لیست برنامه های موضوعی چهاردهمین جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا علیه‌السلام قرار گرفته است ولیکن دریافت آثار با توجه به وجود ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوان هنری و پتانسیل‌های بالقوه در حوزه موسیقی، با اقبال عمومی هنرمندان مواجه شد.

معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در خصوص ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نیز گفت: آثار در بخش‌های مختلف آواها، نواها، تک‌نمای فرهنگ و مرور آثار ارسال شده است.

اسماعیلی تصریح کرد: دبیرخانه نخستین جشنواره آواها و نواهای رضوی از آبان ماه سال گذشته فعالیت خود را آغاز و آثار  ارسالی متقاضیان را به صورت منظم جمع‌آوری کرده است.

استان تهران در ایام دهه کرامت و میلاد مسعود امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س)  میزبان برگزاری نخستین جشنواره آواها و نواهای رضوی از برنامه‌های چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?