تا 30 آذر ماه؛
مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم اشراق تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم اشراق تمدید شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 3Rating:

هنردستان: مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ملی فیلم اشراق تا 30 آذر ماه تمدید شد.

به گزارش هنردستان مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره ملی فیلم اشراق که با همت مرکز فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با هدف ایجاد زمینه های جریان سازی و ایجاد گفتمان تبلیغ دین در عرصه رسانه، سینمای ایران و جهان اسلام برگزار می شود، تا 30 آذرماه تمدید شد.
بنابر این گزارش از دیگر اهداف این جشنواره می توان به تداوم این حرکت فرهنگی هنری در سطح حوزه های علمیه، تعمیق روابط و معرفت بیشتر اصحاب سینما و رسانه با متن حوزه های علمیه و دغدغه های آنان و همچنین ایجاد زمینه ورود صحیح و واقع نگر حوزه های علمیه در تعامل بیشتر و رویارویی چهره به چهره با سینماگران و بدنه سینما اشاره کرد.
محورهای موضوعی این جشنواره شامل جایگاه روحانیت و حوزه های علوم دینی در زندگی فرهنگی – اجتماعی اقتصادی مردم، تبلیغ دین(شیوه های مدرن و سنتی) و معرفی الگوهای تبلیغی، سبک زندگی ایرانی اسلامی، اسوه های علم، اندیشه، اخلاق، جهاد و شهادت، نقد و معرفی جریان های انحرافی و تکفیری، (دغدغه ها و مسایل جهان اسلام)، وضعیت علم و اندیشه در حوزه دانشگاه می شود.
همچنین معرفی الگوها و شیوه های تبلیغی، توسعه تجربه های معنوی، انقلاب اسلامی و ارزش های سیاسی و اجتماعی، بازنمایی مطلوب آئین ها و مناسک دینی مذهبی و تمامی آثار و تولیداتی که در آن ها به نحوی به گفتمان اسلام ناب و امر تبلیغ دین، چه درباره روحانیت و حوزه های علمیه و چه توسط ایشان پرداخته شده باشد، از محور های این جشنواره است.
جشنواره فیلم اشراق به آثار طلاب اختصاص ندارد و عموم هنرمندان می توانند با ارسال آثار خود در موضوعات اعلام شده در جشنواره شرکت کنند.
این جشنواره در بخش های مختلف رقابتی از قبیل فیلم کوتاه داستانی و تله فیلم، فیلم مستند کوتاه، بلند، پویانمایی، نماهنگ، مجموعه های مستند تلویزیونی، فیلمنامه کوتاه، بلند، نقد مقاله، پژوهش مقاله، کتاب و پایان نامه برگزار می شود که شرکت افراد در همه بخش های رقابتی جشنواره به غیر از بخش نقد و پژوهش آزاد است.
بر اساس گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم اشراق، در بخش نقد و پژوهش فقط آثار طلاب پذیرفته می شود و دیگر شرکت کنندگان در این بخش نمی توانند شرکت کنند.
علاقه مندان برای اطلاع از شرایط ارسال آثار خود و همچنین دیگر اخبار جشنواره می توانند به سایت رسمی جشنواره فیلم اشراق به آدرس film.eshragh.info مراجعه کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

15 + 1 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?