سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) ویژه گروه سنی کودک و نوجوان با هدف ماندگاری و گسترش فرهنگ موسیقی اصیل ایران زمین
مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی نوای خرم تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی نوای خرم تمدید شدReviewed by Khademi on Dec 3Rating:

هنردستان: مهلت ارسال آثار هنرمندان متقاضی شرکت در سومین جشنواره و جایزه موسیقی همایون خرم (نوای خرّم) تا پایان روز یکشنبه 21 آذر ماه تمدید شد.

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره و جایزه موسیقی همایون خرم ( نوای خرّم)، مهلت ارسال آثار هنرمندان متقاضی شرکت در سومین دوره از این رویداد موسیقایی به دلیل درخواست تعدادی از داوطلبان  تا پایان روز یکشنبه 21 آذر ماه تمدید شد.

نظر به محدودیت زمانی و تعداد زیاد هنرمندان و گروه‌های متقاضی و اینکه  آثار ارسالی باید مورد بازبینی دقیق هیات انتخاب قرار گیرد، این مهلت به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود.

هنرمندان متقاضی شرکت در سومین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) می‌توانند یکی از آثار استاد روح الله خالقی، استاد علی تجویدی و استاد همایون خرم انتخاب ، اجرا و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. ضمن اینکه به منظور تشویق و پرورش استعدادهای گروه سنی کودک و نوجوان چنانچه داوطلبان بر مبنای ملودی‌های اصیل ایرانی، آهنگی با کلام یا بی کلام نیز ساخته باشند، می‌توانند در این دوره از جشنواره شرکت کنند.

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) ویژه گروه سنی کودک و نوجوان  با هدف ماندگاری و گسترش فرهنگ موسیقی اصیل ایران زمین، ارتقای بینش فرهنگی هنری جامعه، ارائه الگوهای مناسب اخلاقی و حرفه ای و شناخت بیشتر هنرجویان از آثار مفاخر موسیقی کشور و تقویت روحیه جمعی در کودکان و نوجوانان علاقه مند موسیقی ایرانی  روزهای پانزدهم تا هفدهم دی ماه سال جاری توسط موسسه فرهنگی هنری«راد نو اندیش» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

متقاضیان شرکت در سومین جشنواره و جایزه همایون خرم ( نوای خرّم ) می‌توانند به تارنمای ویژه جشنواره به نشانی www.khorramfestival.com  مراجعه و اطلاعات خود را به صورت کامل در بخش «ثبت نام» وارد کنند.

منبع: هنرآنلاین

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?