در پی استقبال فراوان از کارگاه رمان نوجوان؛
مهلت ثبت نام کارگاه نویسندگی رمان نوجوان تمدید شد

مهلت ثبت نام کارگاه نویسندگی رمان نوجوان تمدید شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 27Rating:
به گزارش هنردستان: پیش از این مهلت ثبت نام در کارگاه کارگاه نویسندگی رمان نوجوان که از سوی واحد کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی برگزار می شود، 31 تیرماه اعلام شده بود كه به دلیل استقبال متقاضیان و درخواست تمدید مهلت ثبت نام، این زمان به مدت 10 روز دیگر تمدید شد.

این گزارش می افزاید، انتشارات علمی و فرهنگی به منظور رشد و شکوفایی استعدادها در حوزه ادبیات کودک و نوجوان، این کارگاه را در 12جلسه و زیر نظر فریدون عموزاده خلیلی برگزار می كند.

برگزار کنندگان این کارگاه بهره مندی از خلاقیت و ایده های جدید و همچنین تولید رمان های جذاب را از اهداف برگزاری این دوره عنوان کرده اند.

این گزارش حاکیست، هنرجویان از آغاز کارگاه با یک طرح رمان در کلاس حاضر می شوند و کارشان را زیر نظر استاد پیش می برند و در پایان دوره نیز هر هنرجو می بایست یک رمان تحویل دهد که این رمان پس از بررسی در کتاب های پرنده آبی در صورت تصویب منتشر می شود.

همچنین شهریه کارگاه در صورت تصویب رمان در انتشارات، به هنرجو مسترد خواهد شد.

گفتنی است در دوره های قبلی اتاق تجربه، بیش از 30 عنوان رمان کودک و نوجوان چاپ شده است که 12 عنوان از آنها در جشنواره های گوناگون از جمله جشنواره ی کانون پرورش، لاک پشت پرنده و کتاب اول، برگزیده شده و جوایزی را ازآن خود کرده اند.

علاقمندان جهت كسب اطلاع و شركت در این کارگاه می توانند با شماره ی 88665735 تماس و یا رزومه ی کامل خود را به آدرس [email protected] ارسال کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

18 + 12 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?