به کارگردانی کیانوش دالوند؛
«ناسور» در بازار جهانی فیلم فجر عرضه می‌شود

«ناسور» در بازار جهانی فیلم فجر عرضه می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 18Rating:

هنردستان: نخستین عرضه تجاری انیمیشن سینمایی «ناسور» به کارگردانی کیانوش دالوند و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی و داریوش دالوند در سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر انجام می‌شود.

فیلم+ناسور

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، داریوش دالوند تهیه‌کننده این فیلم انیمیشن با اعلام این خبر در توضیح حضور در بازار فیلم سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: بازار فیلم جشنواره جهانی فجر فرصت مناسبی برای عرضه فیلم به مهمانان خارجی حاضر در این رویداد سینمایی است.

وی ادامه داد: معتقدم باید در این بازار، بیشترین تلاش برای عرضه مناسب محصولات سینمایی و تلویزیونی ایران صورت گیرد و انشالله، نخستین عرضهٔ تجاری انیمیشن سینمایی «ناسور» در هجدهمین بازار فیلم فجر انجام می‌شود.

داریوش دالوند در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به عرضه این انیمیشن در جهان اسلام گفت: پس از عرضه انیمیشن «ناسور» در بخش بازار فیلم جشنواره جهانى فجر، به دنبال عرضه این انیمیشن سینمایی در سطح جهان اسلام خواهیم بود. ضمن اینکه امیدوار هستیم این انیمیشن سینمایی مورد استقبال برخی از کشورهاى اهل تسنن مانند ترکیه و هند قرار گیرد.

وی تاکید کرد: پس از پایان جشنواره جهانی فیلم فجر و حضور در بازار بین المللی این رویداد سینمایی درنظر داریم در بازارهای مختلف فیلم کشورهای اسلامی حضور داشته باشیم و این فیلم را به مخاطبان مسلمان در جهان اسلام به خصوص شیعیان عرضه کنیم.

داریوش الوند، تهیه‌کننده «ناسور» با اشاره به این مطلب که این انیمیشن سینمایى براساس منابع معتبرى نوشته شده است؛ بیان کرد: انیمیشن سینمایى «ناسور» براساس منابع معتبرى ازجمله «نفس المهموم»، تألیف شیخ عباس قمى و کتاب‌هاى «لهوف» و «آه»، نوشته شده است.

تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «ناسور» یادآور شد: تولید انیمیشن سینمایى «ناسور» اوایل سال ۱۳۹۳ آغاز و اوایل بهمن ماه سال ۱۳۹۴ پایان یافت و در سى وچهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

وى درباره تغییراتی که در این انیمیشن سینمایی انجام شده است، گفت: بعد از اکران فیلم «ناسور» در جشنواره و دریافت بازخورد‌ها تصمیم گرفتیم چند پلان را تغییر دهیم و پلان‌هاى دیگرى را جایگزین کنیم. این انیمیشن سینمایی با تکنیک و کیفیت خاصى ساخته شده و مى‌تواند نظر مخاطبان بسیارى در تمام رده‌هاى سنى کودک، نوجوان و حتى بزرگسال را به خود جلب کند.

دالوند در پایان صحبت‌های خود گفت: انیمیشن «ناسور» تداعی‌کننده حس و حال فیلم‌هاى سینمایى رئال است و به همین خاطر توانسته بزرگسالان را نیز به خود جلب کند.

انیمیشن سینمایی «ناسور» روایتی از حماسه عاشوراست که این حماسه با محوریت انتخاب، وقایع این حادثه عظیم را به تصویر می‌کشد و به عبارت دیگر «ناسور» راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) و یاران ایشان در دل همه آزادی خواهان جهان ایجاد شده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?