طی یادداشتی؛
ناظری به «قاتل اهلی» نه گفت

ناظری به «قاتل اهلی» نه گفتReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 23Rating:

هنردستان: حافظ ناظری پیشنهاد بازی رد فیلم مسعود کیمیایی را رد کرد.

حافظ+نظری

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، حافظ ناظری در یادداشتی نوشت: «دوستان عزیزم چند روز پیش در یک جمع خودمانی به دعوت هنرمند برجسته و نُواندیش جناب مسعود کیمیایی عزیز به همراه پدرم حضور پیدا کردم که در آنجا صحبت و پیشنهاد حضور من در فیلم جدید ایشان به عمل آمد.

بعد از آن نشست با توجه به شرایط فیلم و برنامه‌های فشرده من پیرامون برگزاری کنسرت‌های «ناگفته» که از هفته آینده آغاز می‌شود و ضبط اثر دومم که باید در خارج از کشور انجام دهم، شرایط را برای حضورم در این فیلم مناسب نمی‌دانم. چراکه من دوست دارم اگر در کاری حضور پیدا می‌کنم با تمام توان، دقت و تمرکزم به آن بپردازم و با توجه به شرایط کنونی‌ام این امکان برایم فراهم نیست.

این اولین باری نیست که پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی به من داده می‌شود. بی‌شک حضور در فیلم استاد مسعود کیمیایی برای هر فردی باعث افتخار است. امیدوارم این افتخار در زمانی بهتر نصیب من شود. دلیل سکوتم در این چند روز هم این بود که نمی‌خواستم به این حواشی دامن بزنم ولی افزایش فشار رسانه‌ها و افکار عمومی من را وادار به بیان این توضیحات کرد.

در پایان از همه شما عزیزانم بابت کامنت‌های مهربانانه و دلواپسانه شما متشکرم. یک تشکر صمیمانه هم از اصحاب رسانه دارم که در این مدت تا این حد به من لطف داشتند و یک عذرخواهی هم به خاطر عدم پاسخگویی پیرامون این مسئله بدهکارم.»

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?