نامه سرگشاده جمعی از اهالی رادیو به رئیس صداوسیما

نامه سرگشاده جمعی از اهالی رادیو به رئیس صداوسیماReviewed by آزیتا لاجوردی on May 30Rating:

هنردستان: جمعی از اهالی رادیو در نامه‌ای سرگشاده به رئیس جدید سازمان صداوسیما خواستار آن شده‌اند که وی با انتخاب چهره‌ای مناسب برای معاونت صدا، بتواند سهم خویش را در احیای دوباره رادیو ادا کرده و پیوند گسسته میان مدیران و کارکنان رادیو را یک بار دیگر فراهم آورد.

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ در متن این نامه که به طور اختصاصی به سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا ارسال شده، آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی‌عسکری

رییس محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

اعتماد رهبر انقلاب اسلامی و سپردن سکان هدایت رسانه ملی به جنابعالی را تبریک عرض می‌کنیم.

بر کسی پوشیده نیست که وضعیت این سازمان مهم به سامان نیست و راه سختی در پیش است که یاری خدا و پشتیبانی کارکنان صدیق آن می‌تواند ضامن موفقیتی باشد که با تدبیر شما رقم خواهد خورد.

دیروز تغییرات اصلاحی خود در سازمان را با تلویزیون کلید زدید، شروع این تغییرات و بازگشت معاون اسبق سیما به این معاونت را از سوی حصرتعالی به فال نیک می‌گیریم و یادآور می‌شویم که:

رادیو بال شکسته سازمان صداوسیماست که در ماه‌های اخیر هیچ مرهمی بر زخم‌های آن اثر نکرده است. روزهای سختی که بر کارکنان شریف رادیو گذشته است روح و جانشان را آزرده است.

گمان نمی‌توان برد که سازمان صداوسیما فقط با بال سیما به پرواز درآید پس سزاوار است تدبیر خویش را برای ترمیم این بال زخمی به کار بندید و در اولین فرصت ممکن به خواست‌های این همکاران خویش گوش جان فرا دهید.

خواستی که در حکم رهبری نیز اشاره شده است؛ آنجا که بر جذب و حفظ و تربیت نیروهای انقلابی و کارآمد تأکید کرده‌اند.

به راستی در یک محیط فرهنگی نیاز به نیروهای باتجربه، متخصص، کار کشته، مطمئن، معتمد، متخلق به اخلاق حرفه‌ای و امتحان پس داده است.

رادیو در سال‌های گذشته خجستگی‌اش را از دست داده است شاید شما بتوانید، و خدا کند که بتوانید با انتخاب چهره‌ای واجد ویژگی‌های گفته شده برای معاونت صدا، سهم خویش را در احیای دوباره این نیمه از رسانه ملی ادا کنید و پیوند گسسته میان مدیران و کارکنان رادیو را یک بار دیگر فراهم آورید.

رادیو بی صبرانه در انتظار تصمیم حضرتعالی است و قبلا از توجهی که به این خواست منطقی جمعی از اهالی رادیو می‌فرمائید سپاسگزاریم.»

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?