سومین آپاراتچی؛
ناگفته های منوچهر هادی و یکتا ناصر تا صراحت ابراهیم ابراهیمیان

ناگفته های منوچهر هادی و یکتا ناصر تا صراحت ابراهیم ابراهیمیانReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 24Rating:

هنردستان: سومین برنامه آپاراتچی با گفت و گوی ویژه با منوچهرهادی و یکتا ناصر و گپ و گفت جواد یحیوی و ابراهیم ابراهیمیان پنجشنبه شب بر روی سایت آپارات قرار گرفت.

هنردستان: برنامه آپاراتچی که به تازگی پا در عرصه برنامه های سینمایی گذاشته، با رویکرد خود که دست گذاشتن بر روی اتفاقات سینما از دریچه ای دیگر با نگاه نقادانه و صراحت بیان بوده است در سومین برنامه خود به سراغ ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی «آاادت نمی کنیم» رفته و شاهد گپ و گفت جواد یحیوی و حرف های این سینماگر هستیم.

photo_2016-06-24_15-51-52

در بخش دیگر برنامه یکتا ناصر و منوچهر هادی در مقابل لنز دوربین آپاراتچی قرار گرفته و صحبت هایی کرده اند، از «من سالوادور نیستم» تا ناگفتنی هایی که هیچ کجا گفته نشده…

در بخش نقد فیلم با حضور امیر پوریا و آرش خوشخو نقد فیلم «مرگ ماهی» و در بخش سینمای جهان نقد فیلم «زوتوپیا» با حضور صوفیا نصراللهی و یحیی نطنزی را شاهد هستیم.

بخش هایی چون اخبار سینمای ایران و جهان و گزارش اکران فیلم «بارکد» نیز در برنامه این هفته گنجانده شده است.

برنامه سینمایی «آپاراتچی» به تهیه کنندگی حامد قشلاقی، سردبیری خسرو نقیبی،  معاون سردبیر مارال دوستی، مجری جواد یحیوی، گزارشگر الیکا صالحی و مدیر روابط عمومی زهرا صفایی با همراهی تیم اتاق فکر برنامه هر پنجشنبه ساعت ۲۲ بر روی سایت آپارات قرار می گیرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?