رضا ناجی در گفتگو با هنردستان:
نبود تهیه کننده در کشور باعث همکاری فرهادی با خارجیان شد/ شهاب حسینی سوپراستاری است که به حقش رسید

نبود تهیه کننده در کشور باعث همکاری فرهادی با خارجیان شد/ شهاب حسینی سوپراستاری است که به حقش رسیدReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 17Rating:

هنردستان: برنده جایزه خرس نقره‌ای از جشنواره برلین گفت: اگر تهیه کننده و سرمایه گذار در ایران فعال باشند آقای فرهادی و امثال آن سراغ کشورهای خارجی نمی روند که منافع آن عاید کشور دیگر شود بلکه قطعا با نیروهای داخلی کار خواهند کرد.

هنردستان: رضا ناجی درباره راهکارهای پیشرفت سینمای ایران گفت: سینمای ما برای اینکه پیشرفت داشته و روند آن ادامه یابد باید تهیه کننده و سرمایه گذار پیدا کند که واقعا دلشان برای سینما بسوزد، تهیه کنندگی کند و فیلم های زیاد کار شود که کارگردانان نروند در فرانسه و کشورهای عربی تهیه کننده پیدا کنند.

n00297690-b

ناجی افزود: اگر تهیه کننده و سرمایه گذار در ایران فعال باشند آقای فرهادی و امثال آن سراغ کشورهای خارجی نمی روند که منافع آن عاید کشور دیگر شود بلکه قطعا با نیروهای داخلی کار خواهند کرد.

وی بیان کرد: در کشور ما متاسفانه تهیه کننده کم است. اگر آستین ها بالا زده، سرمایه گذاری شود و مسئولین حمایت کنند سینمای ما رونق و پیشرفت پیدا می کنند.

ناجی درباره موفقیتهای جشنواره کن عنوان کرد: چند نفر در این مملکت جایزه های آنچنانی  کسب کرده اند. من به اصغر فرهادی و شهاب حسینی تبریک می گویم. به ویژه جایزه بازیگری حق شهاب بود و حلال او باشد. او یک بازیگر سوپر استار است.

بازیگر «آواز گنجشکها» درباره جشنواره های داخلی نیز شفاف سازی و اظهار کرد: متاسفانه در جشنواره های ما نسبت به برخی  کم لطفی می کنند و جایزه نمی دهند. من که خود چهار جایزه جهانی دارم تصمیم گرفته ام به آموزشگاههای دوستان بروم و یک دوره دیگر آموزش ببینم تا از کشور خودم هم جایزه ببرم چرا که در اینجا به بنده جایزه  نمی دهند.

ناجی در پایان گفت: من به سینمای ایران امیدوارم و انشاالله حال سینما خوب می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?