همزمان با ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص)
نخستین جشنواره شعر نیاوران برگزار می شود

نخستین جشنواره شعر نیاوران برگزار می شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 6Rating:

هنردستان: نخستین جشنواره شعر نیاوران با هدف اعتلای زبان پارسی و فرهنگ اصیل آیینی و ملی، در دو بخش آزاد و ویژه برگزار می شود.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران با توجه به جایگاه ویژه فعالیت های کانون ادبی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و استقبال چشمگیر اهالی شعر و ادب از برنامه های این کانون نخستین جشنواره “شعر نیاوران” با هدف اعتلای زبان فارسی و فرهنگ اصیل ایینی و ملی ،ترویج صلح و دوستی ،حمایت از محیط زیست با زبان هنر و کشف استعدادهای جوان در حوزه ادبیات با انتشار فراخوان و بررسی آثار  در دو بخش آزاد و ویژه در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد. همچنین آیین پایانی این جشنواره نیز در روز هشتم دی ماه همزمان با ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) برگزار می شود.
با توجه به اهمیت دو مقوله مهم جهان عاری از خشونت و حمایت از محیط زیست، بخش ویژه جشنواره به این دو موضوع حیاتی و بین المللی اختصاص یافته است.
فراخوان این جشنواره به زودی از طریق رسانه های کثیر الانتشار همچنین ادارات ارشاد مراکز استان ها و شهرستان ها در سراسر کشور منتشر خواهد شد و علاقمندان می توانند تا نهم آبان ماه با ارسال آثار خود در این جشنواره شرکت کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 + 17 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?