با حمایت صداوسیما
نسل جدید تلویزیون‌های اینترنتی از سوی مردم پذیرفته شد

نسل جدید تلویزیون‌های اینترنتی از سوی مردم پذیرفته شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 3Rating:

هنردستان: تلویزیون اینترنتی (آیو) که چند ماه پیش به‌صورت رسمی افتتاح شد، توانست با حمایت صداوسیما با استقبال چشمگیری روبرو شود.

به گزارش هنردستان به نقل از مهر؛ امسال و همزمان با آغاز پخش مسابقات یورو 2016 درکنار پخش زنده این بازیها در آیو به‌واسطه ساخت و پخش برنامه ای مستقل با نام”هت تریک” با اقبال عمومی غیرقابل انتظاری روبرو شود و برای این برنامه توانست روزانه بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار کلیک داشته باشد.

تلویزیون
پیش بینی می‌شود مجموع مخاطبان برنامه هت‌تریک که با حمایت سازمان صدا و سیما موفق شد در ایام برگزاری بازی‌های یورو ۲۰۱۶ برنامه اختصاصی داشته باشد تا پایان بازی‌های یورو ۲۰۱۶ به بیش از هشت میلیون بازدید برسد.
برنامه «هت‌تریک» یکی از اولین برنامه‌های ویژه تلویزیون اینترنتی است که با محتوایی متفاوت و همزمان با پخش مسابقات یورو2016در دسترس علاقه‌مندان فوتبال قرارگرفت. این برنامه، ویژه برنامه اختصاصی جام ملّت‌های اروپا، یورو ۲۰۱۶ است که به‌صورت اختصاصی از تلویزیون اینترنتی آیو برای اولین‌ بار در ایران پخش می‌شود. در هت‌تریک که بعد از مسابقات روزانه پخش می‌شود کارشناسان به تحلیلی متفاوت از بازی‌های انجام شده خواهند پرداخت. در این برنامه تحلیل‌ها و تصاویری پخش می‌شود که امکان پخش از صدا و سیما را ندارند. منتخبی از برنامه‌های خبری کانال‌های مختلف دنیا نیز بخش دیگری از هت‌تریک است که علاقه‌مندان فوتبال هر روز در تلویزیون اینترنتی آیو شاهد آن هستند.

این تلویزیون که پیشرفته تر از سیستم iptv‌ است و با متد ott پخش میشود قصد دارد تا پس از هت تریک، با ساخت برنامه های متنوع دامنه فعالیتهایش را بیش از پیش گسترش دهد.

درحال حاضر این تلویزیون یک شبکه مستقل برای کودکان و نوجوانان راه اندازی کرده است که مجموعه ای از متنوع ترین برنامه‌های این گروه سنی را روزانه به مخاطبانش عرضه می‌کند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?