در شبکه آموزش روی آنتن می رود؛
«نقطه سر خط»؛ مدرسه در تلویزیون

«نقطه سر خط»؛ مدرسه در تلویزیونReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 1Rating:
هنردستان: برنامه مدرسه‌محور «نقطه سر خط» به کارگردانی میثم تربتی از نیمه آبان ماه هر روز عصر از شبکه آموزش روی آنتن می رود.
به گزارش هنردستان «نقطه سر خط» برنامه گفتگومحور و گزارشی است که هر روز به مدت ۳۰ دقیقه از نیمه آبان روی آنتن شبکه آموزش می رود. بخش گفتگو با حضور کارشناسان مجرب آموزشی و تربیتی به آموزش دروس پنجم و ششم دبستان و همچنین دوره اول متوسطه می پردازد. این برنامه علاوه بر آموزش منابع درسی، آموزش های مرتبط با تربیت نوجوانان برای اولیا و مربیان را هم مدنظر خواهد داشت.

بخش گزارشی هم در کلاس های درس مدارس و مراکز آموزشی تولید خواهد شد. این بخش در آیتم مطالعه آزاد به معرفی کتاب ها، نشریات و مجلات، مقالات ویژه دانش آموزان و بررسی آنها می پردازد. در آیتم دیگری به نام گفت و شنود، تعدادی از دانش آموزان پیرامون مسایل مربوط و مبتلابه گروه سنی مخاطب برنامه صحبت می کنند.

همچنین در آیتمی با عنوان مشاوره، کارشناسان مشاور و روانشناسان کودک و نوجوان در کلاس درس یا در جمع دانش آموزان مدرسه، هر روز یک موضوع روانشناختی را مورد بحث و بررسی قرار می دهند. فتوکلیپ های مدرسه ای، آیتم دیگر بخش گزارش است که شامل سرودهای گروهی دانش آموزان می شود و برنامه های مربوط به جشنواره ها و مسابقات دانش آموزی را در «نقطه سر خط» پوشش می دهد.

«نقطه سرخط» با اجرای پیام ظفرقندی و با مشارکت بخش خصوصی که از فعالان آموزشی است به تهیه کنندگی میثم تربتی عصر هر روز ازشبکه آموزش روی آنتن می رود. ساعت دقیق پخش به زودی اعلام خواهد شد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پنج × چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?