«سوراخ» تا 12 خرداد تمدید شد/ احتمال دعوت به فستیوال تئاتر فرانسوی

«سوراخ» تا 12 خرداد تمدید شد/ احتمال دعوت به فستیوال تئاتر فرانسویReviewed by آزیتا لاجوردی on May 23Rating:

هنردستان: نمایش «سوراخ» به کارگردانی جابر رمضانی تا 12 خرداد ماه تمدید شد.

photo_2016-05-17_10-04-11

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، این نمایش که از 17 فروردین در سالن تئاتر مستقل تهران به روی صحنه رفت و به دلیل استقبال تماشاگران برای دومین بار تمدید شد و تا 12 خرداد  در سالن تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می‌رود.

چندی پیش ژان پیتر تیبودات،  منتقد و رییس فستیوال معتبر نانسی فرانسه و تیم سه نفره همراهش به تماشای این نمایش نشستند. ژان پیتر تیبودات از بزرگ‌ترین منتقدان تئاتر اروپا است و پنج سال است که ریاست فستیوال نانسی فرانسه را برعهده دارد، فستیوالی که هم‌تراز  فستیوال آوینیون فرانسه است و هنرمندانی چون یرژی گرتوفسکی و تادئوش کانتور در آن به اجرای نمایش پرداخته‌اند.

 تیبودات و تیم همراهش بعد از دیدن نمایش «سوراخ» در دو  جلسه درباره جذابیت‌های اجرای این نمایش در فستیوال نانسی برای سال آینده با جابر رمضانی، کارگردان به گفت و گو نشستند.

آتیلا پسیانی، هوتن شکیبا، داریوش موفق، وحید آقا پور و هانی عبدالمجید، روح اله حق گوی لسان در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. سوراخ یک نمایشنامه تک پرده‌ای است و اتفاقات این نمایش در راهرو یک هتل در زمان حال می‌گذرد و در طول ۹۰ دقیقه مخاطب در جریان اتفاقات این نمایش بدون تغییر صحنه و زمان نمایش قرار می‌گیرد. این نمایش تاکیدی بر روی زمان و مکان آن  ندارد، اما اتفاقات نمایش در زمان حال رخ می‌دهد و برای مخاطب باور پذیر و ملموس است.

فرهاد مهندس پور، امیررضا کوهستانی، رضا کیانیان، حسن معجونی، بهروز افخمی، مرجان شیرمحمدی، رامبد جوان، نگار جواهریان، امیرعلی نبویان، تورج اصلانی، آنا نعمتی، نگار آذربایجانی، مازیار اسلامی، حمید جبلی، علی اصغر دشتی، حمیدپورآذری، رضا گوران، پانته آ پناهی‌ها، صابر ابر، پانته آ بهرام، آروند دشت آرای، امید روحانی،  مسعود دلخواه، سعید چنگیزیان، الهام کردا، امیر حسین چهلتن،  نوید محمدزاده، آزاده صمدی، طناز طباطبایی، رضا درمشیان، مهین صدری، آتوسا قلم فرسایی، فاطمه نقوی، ستاره پسیانی، ناهید مسلمی، شهرام کرمی، ناصح کامگاری و … از این نمایش دیدن کرده‌اند.

نمایش «سوراخ» تا 12 خرداد، هر شب ساعت 21 در تماشاخانه مستقل تهران روی صحنه می‌رود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?