نمایشگاه مشترک هنرمندان ایران، رومانی و مجارستان در رومانی

نمایشگاه مشترک هنرمندان ایران، رومانی و مجارستان در رومانیReviewed by آزیتا لاجوردی on Aug 19Rating:

هنردستان: نمایشگاه آثار ورک شاپ هنرمندان ایران، رومانی و مجارستان تا ۱۰ شهریورماه در شهر اولازتلک رومانی ادامه دارد.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، پروژه “فضاهای زندگی” شامل نمایشگاه آثار هنر محیطی ایران، ورک‌شاپ مشترک هنرمندان ایران، رومانی و مجارستان و سخنرانی هنرمند ایرانی که از ۲۹ تیرماه امسال در رومانی آغاز شده است، ۱۰ شهریور ماه به کار خود پایان می دهد.

نمایشگاه و ورک‌شاپ هنر محیطی فضاهای زندگی با مشارکت موزه هنرهای معاصر تهران، سفارت‌های نروژ، ایسلند و لیختن‌اشتاین در رومانی، مرکز هنر ترانسیلوانیا، هتل قلعه دنیل و موزه ملی سکلر رومانی برگزار شده است.

در نمایشگاه فضاهای زندگی از بین ۶۰۰ اثر از ۱۰۷ هنرمند ایرانی که برای دبیرخانه ارسال شد یکصد اثر از ۲۷ هنرمند و گروه هنری در نمایشگا مرکز هنر ترانسیلوانیا به نمایش گذاشته شد.

در ورک‌شاپ مشترک هنرمندان ایران، رومانی و مجارستان نیز محمود مکتبی، نوشین نفیسی، مجتبی رمزی، عاطفه خاص، کریم الله خانی، ریحانه امیرقائمی از ایران و ۹ هنرمند از رومانی و مجارستان آثاری را به نمایش گذاشتند که نمایشگاه آثار ورک شاپ تا ۱۰ شهریور در اولازتلک ادامه دارد.

در نمایشگاه آثار هنر محیطی و ویدئو آرت ایران با عنوان فضاهای زندگی آثار احمد نادعلیان، کورش گلناری، آنه محمد تاتاری، نوشین نفیسی، محمود مکتبی، شهرناز زرکش، مینوش زمردی نیا، پریسا رجبیان، عاطفه آرانی، مجتبی رمزی، کریم الله خانی، مهدیه دهقانی، فرشته عالم شاه، حامد مشمولی، سیاوش امیری راد، شیرین محسنی نسب، آسیه محمدیان، فرشته زمانی، فرزانه نجفی، حمید خندان، حمید نورآبادی، تارا گودرزی، مهتاب قائمی منش، گروه پنج باز، گروه هنر زمین و گروه لو آرت به نمایش گذاشته شد.

نمایشگاه “فضاهای زندگی” با آثار هنر محیطی ایران ۲۴تیر تا ۹مردادماه برگزار شد و هنرمندان ایران، رومانی و مجارستان نیز از ۳۰تیر تا ۹مردادماه در ورک شاپ آثار محیطی را طراحی و اجرا کردند که نمایشگاه آثار ورک شاپ تا ۱۰شهریورماه ادامه دارد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه × پنج =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?