نمایشگاه «١٠٠١ بشقاب زیر لعابی» با اثری از زنده‌یاد داوود رشیدی برپا می شود

نمایشگاه «١٠٠١ بشقاب زیر لعابی» با اثری از زنده‌یاد داوود رشیدی برپا می شودReviewed by Khademi on Nov 1Rating:
هنردستان: نمایشگاه هزار و یک بشقاب زیر لعابی با آثار هنرمندانی چون داوود رشیدی، مرضیه برومند و … برگزار می‌شود.
به گزارش هنردستان؛ نشست نمایشگاه هزار و یک بشقاب لعابی صبح امروز باحضور آزاده شولی نمایشگاه گردان این مجموعه و اکرم علایی مددکار اجتماعی مرکز طبی کودکان در گالری شیرین برگزار شد.

داوود رشیدی

نمایشگاه‌گردان این مجموعه در این مراسم گفت: عواید حاصل از فروش این آثار صرف مرکز طبی کودکان می‌شود که جنب بیمارستان امام خمینی (ره) واقع شده است. همچنین فروش آثار این مجموعه به شکل حراج برگزار می‌شود و تا پایان نمایشگاه هر اثر به فردی تعلق می‌گیرد که مبلغ بیشتری را هزینه کرده باشد.
در ادامه این نشست اکرم علایی مددکار اجتماعی مرکز طبی کودکان با اشاره به نگاه ویژه‌ای که موجب ارتقای هرچه بیشتر این مرکز شده است، گفت: مرکز طبی کودکان بیمارستان نیست؛ بلکه یک مرکز تخصصی و علمی است که با همت دکتر قریب از سال‌ها پیش ایجاد شده و در حال حاضر بخش‌های ویژه‌ای چون بخش پیوند مغز و استخوان را شامل می‌شود.
وی افزود: به جهت اینکه دولت همواره مشغله‌هایی دارد، نمی‌شود تنها به آن تکیه کرد. به همین جهت تا کنون با نگاهی ویژه‌ که هنرمندان به این مرکز داشتند، پیشرفت عظیمی حاصل شده  و این رویداد نیز یکی از اتفاقات بزرگ در راستای جلب توجه هرچه بیشتر افراد به این مرکز است.
در بخش دیگری از این نشست شولی در خصوص قیمت‌گذاری آثار بیان کرد: تنها ده درصد از افراد آثارشان را قیمت‌گذاری و تا حدود 90 درصد این امر را به ما واگذار کردند.
وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در این مجموعه وجود دارد، تنوع آثار و موضوعاتی است که هر فردی با نگاه خودش آن را پیاده کرده است.
گفتنی است؛ نمایشگاه «هزار و یک بشقاب زیرلعابی» از 14 آبان تا 26 این ماه برقرار و پذیرای هنردوستان است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?