در مجموعه شهر آفتاب؛
نمایشگاه کتاب تهران میزبان ناشران بین‌المللی از ۵ قاره جهان

نمایشگاه کتاب تهران میزبان ناشران بین‌المللی از ۵ قاره جهانReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 24Rating:

هنردستان: در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۷ میهمان و ۶۵ ناشر از کشورهای مختلف جهان حضور خواهند داشت.

نمایشگاه+کتاب+تهران

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران میزبان میهمانانی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، چین، عمان، الجزایر و… خواهد بود.

چند نویسنده ایتالیایی، استرالیا، رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا، رئیس نمایشگاه کتاب تورینو ایتالیا، رئیس اتحادیه ناشران اروپا و… با سفر به ایران در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران شرکت می‌کنند.

همچنین نویسندگانی از کشورهای مکزیک، استرالیا در نمایشگاه کتاب تهران شرکت خواهند داشت.

روسیه میهمان ویژه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است و ۴۵ نفر از نویسندگان، ناشران و مسئولان نشر این کشور در نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

صدور روادید ۶۵ ناشر بین المللی از ۵ قاره جهان

همچنین مدیرکل اداره مجامع و تشکل‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدور روادید ۶۵ ناشر بین‌المللی برای حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

علی فریدونی با اشاره به جزئیات صدور روادید ناشران بین‌الملل گفت: تا به امروز ۷۸ درخواست از سوی ناشران بین‌المللی ارایه شده و روادید ۶۵ ناشر صادر شده است.

عضو شورای نظارت و ارزیابی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران افزود: درخواست کنندگان روادید از ۵ قاره جهان و از کشورهای سوریه، روسیه، آلمان، ایتالیا، چین، سوئد، لبنان، دانمارک، قزاقستان، پاکستان و امارات متحده عربی هستند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت با شعار «فردا برای خواندن دیر است…» در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود.

مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?