نمایشگاه لباس مدارس برگزار می‌شود

نمایشگاه لباس مدارس برگزار می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on May 2Rating:

هنردستان: در جلسه شورای سیاستگذاری لباس مدارس برگزاری نخستین نمایشگاه لباس مدارس تصویب شد.

70745_635977874375183122_m

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ اولین جلسه شورای سیاستگذاری برگزاری نمایشگاه لباس مدارس با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پرورش و کارگروه ساماندهی مدولباس، مدیران موسسه مجری و دبیر کارگروه ساماندهی مدولباس کشور در محل معاونت امور هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد.

این نمایشگاه با هدف معرفی طرح‌های مبتنی بر ضوابط آیین اجرایی مدو لباس و سند تحول وزارت آموزش و پرورش مبتنی بر جنسیت، مقاطع تحصیلی، تنوع و بهرمندی از رنگ‌های مناسب، اصول روان‌شناختی و سایر فاکتورهای مربوطه، توانمندی طراحان و تولیدکنندگان، آشنایی دست اندارکاران، شناخت نقاط قوت و ضعف و امکان دسترسی جدید به طرح‌های مناسب اسلامی وایرانی در این حوزه برگزار خواهد شد.

به استناد بند ۴ بخش ب ماده ۷ آئین نامه اجرایی مقرر شد مقررات و آئین نامه‌های مورد نظر وزارت آموزش و پرورش در فراخوان این نمایشگاه رعایت شود و این وزارتخانه اقدامات لازم را برای اطلاع رسانی و تبلیغات و آگاهی‌رسانی در بین مخاطبان اعم از مدیران، معلمان، کار‌شناسان، دانش آموزان موسسات و همکاران تولیدکننده و در قالب بخشنامه به مدارس و ادارات آموزش و پرورش و سایر روش‌ها به اجرا درآورد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی، نمایش سایر اقلام مانند کیف و کفش و لباس ورزشی و عرضه پارچه در نمایشگاه با تنوع رنگ از بخشهای مختلف پیش بینی شده این نمایشگاه است.

شایان ذکر است زمان و مکان این نمایشگاه متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?