نمایش “آن سیب سرخ” به 3 روز پایانی اجرای خود رسید

نمایش "آن سیب سرخ" به 3 روز پایانی اجرای خود رسیدReviewed by Khademi on Oct 26Rating:

هنردستان: نمایش “آن سیب سرخ ” به کارگردانی شهاب راحله تا 7 آبانماه در خانه نمایش به روی صحنه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار تئاترهنردستان : گروه تئاتر بیان با آخرین اثر خود به نام “آن سیب سرخ ” به نویسندگی محمود فرهنگ و کارگردانی شهاب راحله ؛ که از 25 مهرماه اجرای خود را در خانه نمایش آغاز کرده بود ؛در 3 اجرای پایانی خود تا هفتم آبانماه میزبان علاقه مندان خواهد بود .

آن سیب سرخ

در این نمایش که ؛ روایتی از تولد و زندگی عارفانه مقدس اردبیلی ؛از علما و فقهای شیعه امامیه در قرن دهم هجری است ؛ عباس بابایی ؛ سید مهدی حسینی ؛ شاهین شاهی اقدم ؛ سمیرا شیپورچیان و پیروز میرزایی به عنوان بازیگر به ایفای نقش می پردازند و امیرفریادقربانی و عرفان عشوریون در بخش موسیقی ؛ وحید عسس : طراحی لباس ؛ ژوان قربانی : طراحی پوستر ؛سهیلا جوادی : طراحی گریم ؛ شهرزادراحله : طراحی گرافیک ؛ پیروز میرزایی : طراحی حرکت این نمایش حضور دارند. سید مهدی حسینی و مرضیه صادقی نیز با عنوان دستیار کارگردان و روابط عمومی شهاب راحله را در این اجرا همراهی می کنند.
تاکنون هنرمندان و چهره های فرهنگی همچون کوروش زارعی مدیر مرکزهنرهای نمایشی حوزه هنری ؛علی اصغر راسخ راد مدیر خانه نمایش ؛ کیوان نخعی مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی؛ دکترسید محمد سعید مدنی مدیر مسئول و سردبیرمجله کیهان ورزشی ؛ سیف الله ترابی کارشناس و نویسنده ؛ ایرج محمدی و … به تماشای این نمایش نشستند .
“آن سیب سرخ” هرروز ساعت 18 به مدت 50 دقیقه در خانه نمایش برای دوستداران هنر تئاتر به روی صحنه خواهد بود.

هدیه رحمت نژاد

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?