آخرین اجرای نمایش «برابر آلفا» دوازدهم دی در تماشاخانه مشایخی
نمایش «برابر آلفا» که یک نمایش تک‌نفره با فضایی کمدی است و با ایفای نقش میلاد کرباسی در قالبی فانتزی ارائه و اجرا می‌شود.

نمایش «برابر آلفا» که یک نمایش تک‌نفره با فضایی کمدی است و با ایفای نقش میلاد کرباسی در قالبی فانتزی ارائه و اجرا می‌شود.Reviewed by هنردستان on Jan 1Rating: 4.5اجرای آخر «برابر آلفا» دوازدهم دی در تماشاخانه مشایخینمایش «برابر آلفا» که یک نمایش تک‌نفره با فضایی کمدی است و با ایفای نقش میلاد کرباسی در قالبی فانتزی ارائه و اجرا می‌شود.

هنردستان: نمایش «برابر آلفا» که یک نمایش تک‌نفره با فضایی کمدی است و با ایفای نقش میلاد کرباسی در قالبی فانتزی ارائه و اجرا می‌شود.

به گزارش هنردستان، این نمایش داستان زندگی فردی را روایت می‌کند که زاده عقده‌های بشریت است؛ عقده هایی که در طول تاریخ بشر حال به جانداری بالغ تبدیل شده که همچون آینه، تصویر بشریت را با کمی زهرخند به رخش می‌کشد. حکایت زندگی پسر جذاب و باهوشی که به زعم خود بزرگترین نظریه دنیا را کشف کرده و می‌خواهد به گوش بشریت برساند اما اثبات این نظریه زندگی او را وارد مسیر پر پیچ و خمی می‌کند؛ مسیری که حتی باعث شروع جنگ جهانی می‌شود.

در این اثر نمایشی طراح لباس: زری کریمی، طراح صحنه و صدا: احسان مرادخواهی، طراح نور: آرزو خسروی، ساخت تیزر: نیما محمودی-امیرعلی سی سی پور، دستیار لباس: نیلوفر جوکارمنفرد، عکاس: سارا زالی و در گروه کارگردانی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: الهه افخمی، دستیار کارگردان: کامران طاهری و مدیر تولید و طراح گرافیک: محمد وفایی با گروه همکاری می‌کنند.

نمایش «برابر آلفا» از ۲۵ آذر شروع به کار کرد و آخرین اجرای خود را  ۱۲ دی راس ساعت ۱۷ در تماشاخانه مشایخی (مان) روی صحنه خواهد رفت.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?