نمایش «خروج اضطراری» از 19 مرداد ماه آغاز می شود

نمایش «خروج اضطراری» از 19 مرداد ماه آغاز می شودReviewed by Khademi on Aug 6Rating:

هنردستان: نمایش «خروج اضطراری» به کارگردانی مهرداد مصطفوی از 19 مردادماه در تماشاخانه ارغنون روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش هنردستان؛ «خروج اضطراری» عنوان نمایشی است به کارگردانی مهرداد مصطفوی که مضمونی اجتماعی دارد و از تاریخ سه شنبه 19 مرداد در تماشاخانه ارغنون اجرا خواهد شد.

خروج اضطراری

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بازیگران این گروه نمایشی طی ماه‌های گذشته تمرین‌های خود را آغاز کردند و در روزهای پایانی تمرینات به سر می‌برند.

نویسندگی متن این نمایش بر عهده ساناز اسدی و رافعه رستمی است که به طور مشترک این نمایشنامه را به نگارش در آورند و مهرداد بهاالدینی تهیه‌کنندگی نمایش «خروج اضطراری» را برعهده دارد.

«خروج اضطراری» از مضمونی اجتماعی برخوردار است و داستان سرگذشت انسان‌های معاصر در جغرافیایی محدود و مشخص است که درگیر اتفاق‌های روزمره خواهند شد.

پیش‌فروش بلیت‌های این نمایش آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های مشخص و گیشه تماشاخانه ارغنون بلیت‌های این اثر نمایشی را تهیه کنند.

بازیگران به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: آیدین بهاری، سجاد تابش، نفیسه زارع، سرور عرب پور و امیر احمد قزوینی.

لیست عوامل اصلی این نمایش به ترتیب زیر است:

کارگردان: مهرداد مصطفوی، تهیه کننده: مهرداد بها الدینی، نویسندگان: ساناز اسدی و رافعه رستمی، گروهکارگردانی: آندیاعبدالرسول،شروینعقیلی، طراحصحنه: امیداکبری، طراحنور: علیکوزهگر، طراح لباس: نسرین خرمی، آهنگساز: رامین نو دهقان، طراح پوستر: فهیمه صافی، دستیاران صحنه: سامان زائر، کامیار دریا کناری، ساخت تیزر: محمد براری، شروین عقیلی، سینماگراف: علی حدادی، تدوین: پردیس عزیزی، میرصبا مدنی، عکاس: بهنود اناری و مشاور رسانه ای: سام بهشتی.

منبع: ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?